☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
>
Poll > Milyen Sztájllal Használod Az Oldalt
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 673
Replies: 43
Track Topic
Guests cannot view or vote in polls. Please
register
or
login
.
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#21
Jun 16 2014 07:17am
solid border
bar nem is tudom, hogy az csinal e egyaltalan valamit, csomo vonal ami regebb volt, mar nincs
Nerz8
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold
:
59.00
#22
Jun 16 2014 07:28am
Quote (Karan2_Returned @ 16 Jun 2014 13:59)
http://2.ii.gl/VZtQQ67d.png
szintén
százszor jobb, mint a retinaégető default
jarabekg
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold
:
5,390.00
#23
Jun 16 2014 07:29am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 16 2014 01:59pm)
http://2.ii.gl/VZtQQ67d.png
asszem nekem light chrome, eredeti kek nekem is bantja a szememet
SummertimeClothes
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold
:
411.00
#24
Jun 16 2014 07:35am
Quote (Nerz8 @ 16 Jun 2014 15:28)
szintén
százszor jobb, mint a retinaégető default
a font mas ebben, en azert nem hasznalom
dark chromeban meg ugyanolyan iirc, erdekes
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#25
Jun 16 2014 07:37am
következő kérdés azoknak akik nem defaultot használnak :
nehéz e elmondani a szüleiteknek, hogy meleg edgy pleb gyerekek vagytok vagy könnyen fogadták?
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#26
Jun 16 2014 07:39am
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 02:37pm)
következő kérdés azoknak akik nem defaultot használnak :
nehéz e elmondani a szüleiteknek, hogy meleg edgy pleb gyerekek vagytok vagy könnyen fogadták?
GoreKnight9
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold
:
4.20
#27
Jun 16 2014 07:39am
Quote (xGurke @ 16 Jun 2014 15:37)
következő kérdés azoknak akik nem defaultot használnak :
nehéz e elmondani a szüleiteknek, hogy meleg edgy pleb gyerekek vagytok vagy könnyen fogadták?
sokaig defaultot hasznaltam aztan kiprobaltam par masikat amik gagyik voltak de ez az orange/black egesz jo es sokkal szemkimelobb mint a def.
tl;dr melegvagyok
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#28
Jun 16 2014 07:40am
sajnos akárhogy számolom, a sub kétharmada defaultot használ (tevetava is átszámolta), úgyhogy ezt tekintjük normálisnak
Baleee
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold
:
69.85
#29
Jun 16 2014 08:00am
Quote (GoreKnight9 @ 16 Jun 2014 15:39)
sokaig defaultot hasznaltam aztan kiprobaltam par masikat amik gagyik voltak de ez az orange/black egesz jo es sokkal szemkimelobb mint a def.
tl;dr melegvagyok
Probald ki a coffee-t. Kellemes.
Elotte amugy Dark Chrome, azelott default volt.
This post was edited by Baleee on Jun 16 2014 08:02am
MarcusD
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold
:
21,598.00
#30
Jun 16 2014 08:01am
Quote (xGurke @ 16 Jun 2014 15:37)
következő kérdés azoknak akik nem defaultot használnak :
nehéz e elmondani a szüleiteknek, hogy meleg edgy pleb gyerekek vagytok vagy könnyen fogadták?
sírsz
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact