d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Milyen Sztájllal Használod Az Oldalt
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 16 2014 07:17am
solid border
bar nem is tudom, hogy az csinal e egyaltalan valamit, csomo vonal ami regebb volt, mar nincs
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 16 2014 07:28am
Quote (Karan2_Returned @ 16 Jun 2014 13:59)
http://2.ii.gl/VZtQQ67d.png


szintén

százszor jobb, mint a retinaégető default
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 07:29am
Quote (Karan2_Returned @ Jun 16 2014 01:59pm)
http://2.ii.gl/VZtQQ67d.png


asszem nekem light chrome, eredeti kek nekem is bantja a szememet
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 16 2014 07:35am
Quote (Nerz8 @ 16 Jun 2014 15:28)
szintén

százszor jobb, mint a retinaégető default


a font mas ebben, en azert nem hasznalom
dark chromeban meg ugyanolyan iirc, erdekes
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 07:37am
következő kérdés azoknak akik nem defaultot használnak :
nehéz e elmondani a szüleiteknek, hogy meleg edgy pleb gyerekek vagytok vagy könnyen fogadták?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 07:39am
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 02:37pm)
következő kérdés azoknak akik nem defaultot használnak :
nehéz e elmondani a szüleiteknek, hogy meleg edgy pleb gyerekek vagytok vagy könnyen fogadták?


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 16 2014 07:39am
Quote (xGurke @ 16 Jun 2014 15:37)
következő kérdés azoknak akik nem defaultot használnak :
nehéz e elmondani a szüleiteknek, hogy meleg edgy pleb gyerekek vagytok vagy könnyen fogadták?


sokaig defaultot hasznaltam aztan kiprobaltam par masikat amik gagyik voltak de ez az orange/black egesz jo es sokkal szemkimelobb mint a def.
tl;dr melegvagyok
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 07:40am


sajnos akárhogy számolom, a sub kétharmada defaultot használ (tevetava is átszámolta), úgyhogy ezt tekintjük normálisnak
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 16 2014 08:00am
Quote (GoreKnight9 @ 16 Jun 2014 15:39)
sokaig defaultot hasznaltam aztan kiprobaltam par masikat amik gagyik voltak de ez az orange/black egesz jo es sokkal szemkimelobb mint a def.
tl;dr melegvagyok


Probald ki a coffee-t. Kellemes. :)

Elotte amugy Dark Chrome, azelott default volt.

This post was edited by Baleee on Jun 16 2014 08:02am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 16 2014 08:01am
Quote (xGurke @ 16 Jun 2014 15:37)
következő kérdés azoknak akik nem defaultot használnak :
nehéz e elmondani a szüleiteknek, hogy meleg edgy pleb gyerekek vagytok vagy könnyen fogadták?


sírsz
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll