d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Komolyan > Törölték
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 07:42am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 16 2014 02:41pm)
jo akkor vergödj lol


ülsz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 07:43am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 01:42pm)
ülsz


miért kell vergődni?
komolyan nem értem, magyarázd el pls
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 07:44am
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 02:43pm)
miért kell vergődni?
komolyan nem értem, magyarázd el pls


pszt
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 16 2014 07:47am
amugy nem tudom, hogy ilyen aszpergeres tizeneves hulyegyerekek hogy talalnak ide, meg hogy miert kell etetni
komolyan mondom, az mar idegesitobb ahogy gurke meg mesh foglalkozik veluk, mint onmaguk
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 16 2014 07:49am
Quote (TuskesVanek @ 16 Jun 2014 15:44)
pszt


jolvan nyugodj meg :)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 07:50am
Quote (sylke @ Jun 16 2014 02:49pm)
jolvan nyugodj meg :)


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 07:55am
Quote (TuskesVanek @ Jun 16 2014 01:50pm)
http://i.imgur.com/i32GTFZ.gif


Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 16 2014 08:00am
Quote (jarabekg @ Jun 16 2014 01:47pm)
amugy nem tudom, hogy ilyen aszpergeres tizeneves hulyegyerekek hogy talalnak ide, meg hogy miert kell etetni
komolyan mondom, az mar idegesitobb ahogy gurke meg mesh foglalkozik veluk, mint onmaguk


szerintem tök aranyos ahogy vergődik :D
olyan lesz mint senee
itt fog élni velünk 30 évesen is
szeretem az ilyen embereket, mert ha szomorú vagyok mindig arra gondolok, hogy sose leszek olyan nyomorult mint ők
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 16 2014 08:04am
Quote (xGurke @ 16 Jun 2014 16:00)
szerintem tök aranyos ahogy vergődik :D
olyan lesz mint senee
itt fog élni velünk 30 évesen is
szeretem az ilyen embereket, mert ha szomorú vagyok  mindig arra gondolok, hogy sose leszek olyan nyomorult mint ők


te rosszabb vagy mint ők
lolozol, ráadásul olyan budapesti egyetemre jársz ami nem BME

én elgondolkoznék az életemen a helyedben
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 16 2014 08:24am
Quote (xGurke @ Jun 16 2014 03:00pm)
szerintem tök aranyos ahogy vergődik :D
olyan lesz mint senee
itt fog élni velünk 30 évesen is
szeretem az ilyen embereket, mert ha szomorú vagyok  mindig arra gondolok, hogy sose leszek olyan nyomorult mint ők


mire én 30 leszek, te ~40. nem is tudom melyik a szánalmasabb, 40 évesen itt vergődni vagy 30... nem mintha tervezném, hogy itt rohadjak 30 évesen, már húsz évesen se fogok, annál azért több dolog van az életben, egy idő után kinövi az ember ezt az életformát, kivéve titeket (akinek nem inge ne vegye magára) ofc.

szerintem inkább az a szánalmas, hogy leállsz egy 16 évessel vergődni 2x éves komoly egyetemista ember létedre és nem veszed észre, hogy csak szivatlak

meg azt képzeled, hogy keményen kiosztasz meg provokálsz, és bennem ez milyen mély nyomot hagy, még büszke is vagy magadra, hogy megmutattad a kicsinek... menj el egy játszótérre és gáncsold el az óvodásokat lol kb. az a szint

vicces de tényleg :)

inb4: bma vagy valaki beírja hogy ne vergődjek

relax pls

This post was edited by TuskesVanek on Jun 16 2014 08:27am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll