d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Fuxy
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 15 2014 05:10am
Quote (xGurke @ Jun 15 2014 11:07am)
Ne terelj te nyomorek :zzz:


nem tudsz emberi módon kommunikálni se
reported ofc
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 15 2014 05:33am
Quote (Senee @ Jun 15 2014 11:10am)
nem tudsz emberi módon kommunikálni se
reported ofc


Kivanom hogy rakot diagnosztizaljanak nalad
Ja varj, ezt te mondat valakinek :c
Nincs gyulolet, igaz? Te ketszinu szar. Ugyan olyan vagy mint az osszes politikus csak te meg hulye is vagy
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 15 2014 05:37am
Quote (xGurke @ 15 Jun 2014 13:33)
Kivanom hogy rakot diagnosztizaljanak nalad
Ja varj, ezt te mondat valakinek :c
Nincs gyulolet, igaz? Te ketszinu szar. Ugyan olyan vagy mint az osszes politikus csak te meg hulye is vagy


Ahogy az osszes tobbi politikus is.

GYERUNK INDULJON A FLAME!
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 15 2014 05:37am
Quote (xGurke @ Jun 15 2014 11:33am)
Kivanom hogy rakot diagnosztizaljanak nalad
Ja varj, ezt te mondat valakinek :c
Nincs gyulolet, igaz? Te ketszinu szar. Ugyan olyan vagy mint az osszes politikus csak te meg hulye is vagy


én mondtam, miután ti hatszázszor a halálomat kívántátok, meg, hogy akasszam fel magam
gondolkodjál már mielőtt ugatsz

de persze nem fogsz, mert belőlem nem remélsz hasznot
a nyalást a professzoroknak tartogatod, akik majd segítik a karriered és kihasználhatod őket
bárcsak tudnák, hogy milyen undorito személyiség vagy valójában
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 15 2014 05:42am
Quote (Senee @ 15 Jun 2014 13:37)
én mondtam, miután ti hatszázszor a halálomat kívántátok, meg, hogy akasszam fel magam
gondolkodjál már mielőtt ugatsz

de persze nem fogsz, mert belőlem nem remélsz hasznot
a nyalást a professzoroknak tartogatod, akik majd segítik a karriered és kihasználhatod őket
bárcsak tudnák, hogy milyen undorito személyiség vagy valójában


Nem ertem mi ezzel a gond. Ezt igy kell csinalni. Masreszt ilyen teruleteken, amin gurke is van, csak ugy nem lehet nyalni, ha hulye vagy akkor baszhatod. :)
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 15 2014 05:43am
miért
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 15 2014 05:44am
Quote (Baleee @ Jun 15 2014 11:42am)
Nem ertem mi ezzel a gond. Ezt igy kell csinalni. Masreszt ilyen teruleteken, amin gurke is van, csak ugy nem lehet nyalni, ha hulye vagy akkor baszhatod. :)


igen de ettöl még nem kéne fasztahónak lennie azzal akiből nem remél hasznot

ilyen tipikus felfele nyalok-lefele taposok förmedvény személyisége van
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 15 2014 05:45am
Quote (Rawen @ Jun 15 2014 12:43pm)
miért


Akkor is ezt fogod kerdezni amikor atveszem a sapkaidat.

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 15 2014 05:45am
Quote (Rawen @ Jun 15 2014 11:43am)
miért


huzzál vissza a dota topicba ha nem tetszik valamit.. a topic se neked lett címezve szóval nem is értem mit ver a víz, hogy itt olyan is beszél akit gyűlölsz
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 15 2014 05:46am
Quote (Karan2_Returned @ 15 Jun 2014 13:45)
Akkor is ezt fogod kerdezni amikor atveszem a sapkaidat.

http://2.ii.gl/Zf8iWki7.png


nice mythical, elviszem ha nem baj
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll