d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Miért Vagy
Prev1234517Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 14 2014 04:44am
Quote (Rawen @ 14 Jun 2014 12:43)
vergődve született


sajnos
Jun 14 2014 04:49am
Inappropriate Post Content
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 05:01am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Senee @ Jun 14 2014 10:13am)
nekled is rá kell majd jönnöd, hogy milyen szar az élet
és nem olyan egyszerű, hogy "jó munka, sok pénz, kész"
mindig minden bonyolult és mindig jön vmi szar és sose lehet nyugtod
hiába próbálod bebeszélni magadnak, hogy jó ez meg te is jó vagy
minden szar
szemét világ


nem tudom miért kell ez az állandó sírás
vagy ez nyugtatja a kis lelkedet, hogy hátha még valaki olyan nyomorék lesz subról mint te,
és akkor elkönyvelheted, hogy nem csak te vagy fogyatékos vagy what
unalmas már ez a folyamatos negatív hozzáállásod :c legalább tartanád meg magadnak, hidd el senkit nem érdekel
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 05:04am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 14 2014 05:06am
Quote (xGurke @ 14 Jun 2014 13:04)
http://1.imgland.net/rMKGi.png


de mi az a test :DD
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 05:09am
Quote (GoreKnight9 @ 14 Jun 2014 13:06)
de mi az a test :DD


>mfw a kövér emberek azt mondják nem tehetnek róla

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 05:11am
Toroltek azt a kepet ami amugyis kint van jsp accon a fotok kozott
Nemrossz

Legalabb warnt kaphatott volna erte ez a nyomorult
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 05:47am
Quote (putincykavodka @ Jun 14 2014 11:11am)
Toroltek azt a kepet ami amugyis kint van jsp accon a fotok kozott
Nemrossz

Legalabb warnt kaphatott volna erte ez a nyomorult


:zzz:
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 05:50am
Quote (putincykavodka @ Jun 14 2014 12:11pm)
Toroltek azt a kepet ami amugyis kint van jsp accon a fotok kozott
Nemrossz

Legalabb warnt kaphatott volna erte ez a nyomorult


Invalid post specified, or post already reported.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 14 2014 05:58am
Quote (xGurke @ Jun 14 2014 11:01am)
nem tudom miért kell ez az állandó sírás
vagy ez nyugtatja a kis lelkedet, hogy hátha még valaki olyan nyomorék lesz subról mint te,
és akkor elkönyvelheted, hogy nem csak te vagy fogyatékos vagy what
unalmas már ez a folyamatos negatív hozzáállásod :c legalább tartanád meg magadnak, hidd el senkit nem érdekel


fasz se tudja miről beszélsz
a világ szar
kész
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234517Next
Add Reply New Topic New Poll