
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (Senee @ Jun 14 2014 10:13am)
nekled is rá kell majd jönnöd, hogy milyen szar az élet
és nem olyan egyszerű, hogy "jó munka, sok pénz, kész"
mindig minden bonyolult és mindig jön vmi szar és sose lehet nyugtod
hiába próbálod bebeszélni magadnak, hogy jó ez meg te is jó vagy
minden szar
szemét világ
nem tudom miért kell ez az állandó sírás
vagy ez nyugtatja a kis lelkedet, hogy hátha még valaki olyan nyomorék lesz subról mint te,
és akkor elkönyvelheted, hogy nem csak te vagy fogyatékos vagy what
unalmas már ez a folyamatos negatív hozzáállásod :c legalább tartanád meg magadnak, hidd el senkit nem érdekel