Quote (Karan2_Returned @ 13 Jun 2014 20:04)
http://2.ii.gl/tn5jUS-3.png
Quote (Karan2_Returned @ 13 Jun 2014 20:03)
Vonaton vagyok ugyhogy csak a telefonhattereimet tudom postolni sajnos.
http://3.ii.gl/B5gw3w6A.png
ez a 2 nem ugyanaz, remélem nem az történik amire gondolok