d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Dalszövegek Magyarul
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 08:29pm
elég gyenge ez a topic ede
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 12 2014 10:56pm
Az a vad mellbimbó piercing. Feltüzelsz a nyelvékszereddel
és nem hazudni, mert a szerelmed részegség
Szóval nincs olyan, amit ne próbálnék meg megtenni azért, hogy magam mellett tudás
Ölni tudna azokkal a pillangók a szemben

Jöjjön ide hölgyem Jöjjön jöjjön ide hölgyem
te vagy az én pillangóm
cukor, a bébim
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jun 13 2014 12:22am
a babám tűzön van
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 13 2014 06:23am
Oooh

Nem vagyunk idegenek szeretni
Tudod a szabályokat, és így tudom
A teljes elkötelezettség az, amit én gondolok
Akkor nem kap ez bármely másik srác

Csak azt akarom mondani, hogy én magam
El kell, hogy érti

Sosem adja fel
Soha többé nem hagyja cserben
Sosem szaladgálni és a sivatag meg
Soha nem fog sírásra
Soha nem fog elbúcsúzni
Soha nem fogja hazudni, és bántani

Már ismerjük egymást olyan sokáig
A szíved volt fájó, de
Túl félénk mondani
Belül, mindketten tudjuk, mi folyik
Tudjuk, hogy a játékot, és meg fogjuk játszani

És ha engem kérdezel, hogy hogyan érzem magam
Ne mondd, hogy te túl vak, hogy

Sosem adja fel
Soha többé nem hagyja cserben
Sosem szaladgálni és a sivatag meg
Soha nem fog sírásra
Soha nem fog elbúcsúzni
Soha nem fogja hazudni, és bántani

Sosem adja fel
Soha többé nem hagyja cserben
Sosem szaladgálni és a sivatag meg
Soha nem fog sírásra
Soha nem fog elbúcsúzni
Soha nem fogja hazudni, és bántani

(Ó, add fel)
(Ó, add fel)
Soha nem adom, nem adom
(Adj fel)
Soha nem adom, nem adom
(Adj fel)

Már ismerjük egymást olyan sokáig
A szíved volt fájó, de
Túl félénk mondani
Belül, mindketten tudjuk, mi folyik
Tudjuk, hogy a játékot, és meg fogjuk játszani

Csak azt akarom mondani, hogy én magam
El kell, hogy érti

Sosem adja fel
Soha többé nem hagyja cserben
Sosem szaladgálni és a sivatag meg
Soha nem fog sírásra
Soha nem fog elbúcsúzni
Soha nem fogja hazudni, és bántani

Sosem adja fel
Soha többé nem hagyja cserben
Sosem szaladgálni és a sivatag meg
Soha nem fog sírásra
Soha nem fog elbúcsúzni
Soha nem fogja hazudni, és bántani

Sosem adja fel
Soha többé nem hagyja cserben
Sosem szaladgálni és a sivatag meg
Soha nem fog sírásra
Soha nem fog elbúcsúzni
Soha nem fogja hazudni, és bántani
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 13 2014 07:40am
Quote (Karan2_Returned @ 12 Jun 2014 20:10)
Vagyok a loember
Mentalisan örült
Egy szuper eles lövö
Ülök egy haztetön
A nevem MC H, vannak nagy töreseim
Es basszusom
Egy, kettö, proba
Ez egy keverek nyakfodor a magig
A texturan keresztül
Kostold meg a hozzavalokat
Igen!

Iii-ii-ii-gen, ii-igen, kemenymagnak erzem magam
Iii-ii-ii-gen, ii-igen, mindig kemenymag

Lirai szexet akarok
Jeg es platinum technika
Egy perc a jatekban
Amikor felfedezed a nyakaimat
Ne aggodj
En es a csapatom, tul MELEGEK vagyunk
akarmilyen csapat vagy MC
Felszakitod a B-t gyülöletet akarsz
Irigykedessel nem mesz semmire, HP vagyok

Iii-ii-ii-gen, ii-igen, kemenymagnak erzem magam
Iii-ii-ii-gen, ii-igen, mindig kemenymag

Rendben
Egy vilag, egy emberek, egy zene - egy MC

Iii-ii-ii-gen, ii-igen, kemenymagnak erzem magam
Iii-ii-ii-gen, ii-igen, mindig kemenymag


11/10
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 13 2014 12:10pm
A tenyere izzadt, térd gyenge, karok nagy
Van hányni az ő pulóver már, anya spagetti
Ő ideges, de a felszínen úgy néz ki, nyugodt, és készen áll a bombák,
De folyton elfelejti, mit írt le,
Az egész sokaság megy olyan hangosan
Kinyitja a száját, de a szavak nem jön ki
Ő fulladás, hogyan, mindenki viccel már
Az óra elfogy, lejárt az idő, vége, bloah!
Snap vissza a valóságba, Oh ott megy gravitáció
Ó, ott megy a Rabbit, megfulladt
Annyira dühös, de ő nem adja fel, hogy a
Egyszerű, nem
Nem lesz, tudja az egész vissza azon, hogy ezeket a köteleket
Nem számít, ő süket
Tudja, hogy de ő eltörte
Annyira stagnál, tudja
Mikor megy vissza a mobilház, ez az, amikor ez
Vissza a laborba ismét yo
Ez az egész Rhapsody
Ő jobb, ha elfog ez a pillanat, és remélem, hogy nem adja át neki
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll