d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Nezed A Vbt?
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 12 2014 02:16pm
cigány - Szerb 0 - 1
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 12 2014 02:19pm
Quote (xGurke @ 12 Jun 2014 20:18)
>2014
>focit vagy f1-et nézni

pick one


lol az emberek még mindig játszák ezt? :D
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 12 2014 02:20pm
Quote (xGurke @ 12 Jun 2014 20:18)
>2014
>focit vagy f1-et nézni

pick one


>bármikor
>nem hányni mindkettőtől
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 12 2014 02:58pm
nem

btw
1. Június 12 és Július 13 között a TV az enyém! Nem a tied! Nem a mienk! AZ ENYÉM! Minden nap! Egész nap! Nincs kivétel! A távkapcsolóra rá se nézhetsz!

2. Ha a TV előtt el kell menned addig nem lesz baj, amíg azt az utat a földön kúszva, engem egy pillanatra sem zavarva teszed meg.

3. A mérkőzések ideje alatt vak, süket és néma leszek! Kivéve, ha azt akarom, hogy tölts még egy italt vagy hozz valami rágcsálni valót! Nem kell megkérdezned, hogy kérek-e még? Csak hozd be a piát! Ne várj ezért verbális köszönetet, inkább örülj ha néha hálámat a popsidra csapva kifejezem.

4. Ne is álmodozz arról, hogy odafigyelek rád, meghallgatlak, felveszem a telefont, kinyitom az ajtót, beállok a kocsival. Sem ezek, sem semmi ezekhez hasonló nem fog megtörténni!

5. Amelyik csapatnak szurkolok, annak a csapatnak szurkolsz te is!

6. Ha a vacsora a mérkőzés idejére esik, akkor azt a szünetben kérem egyetlen egy tányéron, egyetlen egy evőeszközzel feltálalni a TV előtt űltömben. Nem érdekel, hogy mennyit vesződtél vele, nem érdekel, hogy ha az ülőgarnitúra zsíros lesz. A Világbajnokság alatt, SOHA ne emlékeztess az egészséges táplálkozás fontosságára!

7. Ha átjönnek a barátaim meccset nézni, SOHA ne vágjál pofákat miattuk. Pont őmiattuk, mindig legyen legalább fél rekesz sör a hűtőben, és rengeteg rágcsálni való!

8. A te kötelességed, hogy napra kész és tájékozott legyél a torna eseményeivel, menetrendjével, eredményeivel kapcsolatban ha csatlakozni kivánsz a társalgásunkhoz. Ennek hiányába ne lepődj meg ha én és a barátaim rosszalóan nézünk rád vagy rád se hederitünk. SOHA ne panaszkodj, ha emiatt nem kapsz elég figyelmet!

9. Ne felejtsd el, hogy te SOHA sem tudhatsz többet a fociról, mint én!

10. A mérkőzés alatt nem akarom hallani a hangodat. Tudod jól, hogy a pici szád akkor szeretem a legjobban, ha össze vannak zárva azok a csodálatos ajkaid!

11. Végszükség esetén, ha valami fontosat akarsz mondani, azt a szünetben elmondhatod a reklám ideje alatt, de csak akkor ha a félidei eredmény számomra elfogadható. Ha nem életbevágó, akkor várj a meccs végéig!

12. A torna ideje alatt egyszer sem akarom hallani, hogy: “Túl sok meccset nézel!”!

13. A gólok, szabálytalanságok és a helyzetek ismétlése nagyon fontos! Nem érdekel, hogy már láttam. Látni akarom újra és újra! Akárhányszor csak lehet!

14. A mérkőzések beharangozói és az összefoglalói épp olyan fontosak, mint a meccs! Eszedbe se jusson, és SOHA ki ne ejtsd a szádon: “De hisz ezeket a gólokat már láttad! Miért nem kapcsolunk át egy másik csatornára?” Ilyenkor emlékezz az 1. pontra!

15. Nagyon szépen megkérlek, hogy ha szomorúnak látsz amiért a csapatom vesztésre áll, SOHA ne mondd, hogy “Ne törődj velük, ez csak egy játék!” vagy “Ne aggódj, majd legközelebb győzni fognak!”, mert ezzel csak mégjobban felbosszantasz!

16. Értesd meg a barátaiddal, hogy a Világbajnokság alatt ne szüljenek gyereket, ne házasodjanak össze, mert nem megyünk babaváróra, sem esküvőre sem sehova!

17. Viszont ha a barátom minket hív magához meccset nézni az utolsó pillanatban, akkor 5 perc (igen 300 másodperc és nem több!) múlva már úton kell lennünk!

18. Mindig mosolyogj! Kivéve, ha a csapatom vesztésre áll!

19. SOHA sem akarok észrevételek hallani Ronaldo kinézetével kapcsolatban!

20. Az időeltolódás miatt a braziloknál délután van, amikor nállunk már este. Tehát felesleges agyalnod és kérdezgetned arról, hogy "Bezzeg Braziliában sosem megy le a nap!"

21. Nem! Magyarország nem jutott ki a Braziliába! Nem. NEM tudom, hogy mikor jutunk ki megint egy világbajnokságra!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 12 2014 02:58pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 12 2014 07:46pm)
mind2t nezem


részvétem
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 12 2014 04:01pm
+4k
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 12 2014 04:33pm
Quote (szabika @ 13 Jun 2014 00:01)
+4k


gazdag vagy
:c
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 12 2014 04:39pm
Quote (GoreKnight9 @ Jun 12 2014 11:33pm)
gazdag vagy
:c

jómagam egy frissítő tippmix után


This post was edited by szabika on Jun 12 2014 04:40pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 12 2014 04:47pm
Quote (szabika @ 13 Jun 2014 00:39)
jómagam egy frissítő tippmix után
http://www.netszar.com/wp-content/2013/03/Fogyi.jpg


<3
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 12 2014 04:50pm
Quote (szabika @ 13 Jun 2014 00:39)
jómagam egy frissítő tippmix után
http://www.netszar.com/wp-content/2013/03/Fogyi.jpg


papir ketszazas lel
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll