Kozelben nincs lehetoseg (meg), marmint a haztombnek csak reszlegesen van szelektiv hulladekgujtese, de meg van oldva. petpalackokat lehet, ahhoz van gyujto, sot sutoolajnak is van gyujto, a papirdobozokat/papirhulladekot es uvegeket meg ott, ahova a szemetesek vannak berakva helyiseg, mivel eleg nagy, a foldre vannak lerakva a ket sarkaban. Csak miutan igy ezt elkezdte a lakokozosseg, kezdett el a kozoskepviselo azon gondolkodni, hogy kene kirakni kulon kukakat ennek. Talan par honap es lesz.
This post was edited by Baleee on Jun 11 2014 01:19pm