d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Zöld
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 11 2014 09:54am
Quote (Ghostmasterq @ Jun 11 2014 04:53pm)
igen, viszont megnézed, hogy a többi felhasználónak mondjuk 20%-a spam, meg baszogatás, neked meg azért időközönként bőven 50% felett van


20% jaja, azoktól akik blokkolva lettek a fent felsoroltakon kívül mást nem olvastam szal nope.gif
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Jun 11 2014 10:04am
spam4spam
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 11 2014 10:10am
reportolom a hülyegyerek összes spamját, feels good
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 11 2014 10:37am
igyekszem, de nem nagyon van rá lehetőség
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 11 2014 11:01am
Y
Papirt
Muanyag(palack)ot
Femet
Uveget

Vannak is kulon kukaink ra es elviszik hetente
A sima kukaba nem is fernenk bele

This post was edited by cowding on Jun 11 2014 11:01am
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 11 2014 11:04am
próbáljuk szelektíven gyűjteni, de pénzügyi problémák miatt megszűnt a városban a szelektív hulladékgyűjtés (kösz orbán), azóta valami random fekete zsákba gyűjtjük a szelektív hulladékot, aztán elvisszük valami szelektíveshez
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2014 01:18pm
Kozelben nincs lehetoseg (meg), marmint a haztombnek csak reszlegesen van szelektiv hulladekgujtese, de meg van oldva. petpalackokat lehet, ahhoz van gyujto, sot sutoolajnak is van gyujto, a papirdobozokat/papirhulladekot es uvegeket meg ott, ahova a szemetesek vannak berakva helyiseg, mivel eleg nagy, a foldre vannak lerakva a ket sarkaban. Csak miutan igy ezt elkezdte a lakokozosseg, kezdett el a kozoskepviselo azon gondolkodni, hogy kene kirakni kulon kukakat ennek. Talan par honap es lesz.

This post was edited by Baleee on Jun 11 2014 01:19pm
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 11 2014 01:20pm
Most itt igen
Otthon nem

A pet palackokat meg plane, fel eurot adnak erte

This post was edited by Vismajor on Jun 11 2014 01:20pm
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jun 11 2014 01:24pm
csak a fémet, papírt, üveget.
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 11 2014 03:03pm
igen
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll