Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 11 2014 09:24am)
senki, esetleg smat, de ő is inkább szórakoztató, mintsem idegesítő, ahogy pattog
smatot imádom
ahogy próbálja előadni az intelligens fórumozót
hilarious
jó, gyúrós topicba volt 1-2 értelmes postja, azt kell ismerni
This post was edited by xGurke on Jun 11 2014 03:26am