d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjak-e > A Másik Topic Nyomán
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 10 2014 11:49pm
Quote (Vismajor @ Jun 11 2014 06:46am)
Szomorunak tunik az allas


elbízta magát?

direkt nem szavaztam, mert nem vagyok a szintje, de úgy tűnik nem csak szerintem idegbeteg tapló :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 10 2014 11:49pm
Quote (Vismajor @ Jun 11 2014 07:46am)
Szomorunak tunik az allas


Nem is lehetne jobb
Szazalekban meg vanek is jobban all a masik topikban
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 10 2014 11:51pm
Quote (putincykavodka @ Jun 11 2014 06:49am)
Nem is lehetne jobb
Szazalekban meg vanek is jobban all a masik topikban


ha levennénk a vergődők haverjait meg multijait, mert ugye 75-en nem járunk ide, akkor lehet még meg is fordulna az állás nálam :D
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 10 2014 11:55pm
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 07:51am)
ha levennénk a vergődők haverjait meg multijait, mert ugye 75-en nem járunk ide, akkor lehet még meg is fordulna az állás nálam :D


Naja
Itt meg senne meg nerfhydraddps is nemre nyomott
Eleg szomoru
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2014 11:57pm
Quote (TuskesVanek @ Jun 11 2014 05:49am)
elbízta magát?

direkt nem szavaztam, mert nem vagyok a szintje, de úgy tűnik nem csak szerintem idegbeteg tapló :D


levonja a szavazatunkat az eredményből ígyis-úgyis
há akkor már ne menjen kárba vkinek a szavazata, akié számít
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 11 2014 12:35am
Van amikor full kretenben tolod mint irl is de amugy nincs veled bajom es eleg egyeni velemenyed van dolgokrol ami sokszor erdekes
Nullvote mert leszarom de imo hate miatt nem fogsz elmenni csak ha te ugy erzed h megunod v ilyesmi

Viszont rici nyithatna hasonlo topicot mert o lassan jobban idegesit mont vanek, amikor visszajott viszonylag ertelmes volt de az ido elorehaladtaval megint atment retardba
Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Jun 11 2014 12:39am
voted igen
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 11 2014 12:40am
Eddig nem szavaztam, mer minek, de a postokbol ugy tunt, hogy fail leszel, szoval nyomtam egy nemet.

Amugy dunno, nekem senkivel nincs bajom, postblocker sincs es nem is lesz, ha valamit nem akarok elolvasni, azt nem olvasom el. Hippi vagyok, mindenkit szeretek.

Quote (iZebed1n @ 11 Jun 2014 08:39)
voted igen


Hat te meg ki a faszom vagy?

This post was edited by Baleee on Jun 11 2014 12:40am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 11 2014 12:41am
[x] ne

Member
Posts: 2,193
Joined: May 19 2014
Gold: 0.07
Warn: 70%
Jun 11 2014 12:46am
Quote (Baleee @ Jun 11 2014 08:40am)
Eddig nem szavaztam, mer minek, de a postokbol ugy tunt, hogy fail leszel, szoval nyomtam egy nemet.

Amugy dunno, nekem senkivel nincs bajom, postblocker sincs es nem is lesz, ha valamit nem akarok elolvasni, azt nem olvasom el. Hippi vagyok, mindenkit szeretek.



Hat te meg ki a faszom vagy?


Azt kell, hogy véletlenszerű
Go Back To Magyar Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll