Eddig nem szavaztam, mer minek, de a postokbol ugy tunt, hogy fail leszel, szoval nyomtam egy nemet.
Amugy dunno, nekem senkivel nincs bajom, postblocker sincs es nem is lesz, ha valamit nem akarok elolvasni, azt nem olvasom el. Hippi vagyok, mindenkit szeretek.
Quote (iZebed1n @ 11 Jun 2014 08:39)
voted igen
Hat te meg ki a faszom vagy?
This post was edited by Baleee on Jun 11 2014 12:40am