d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Itt A Világvége
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Jun 10 2014 06:42am
Quote (SummertimeClothes @ 10 Jun 2014 13:38)
>firefox


>internet
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 10 2014 06:46am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Jun 10 2014 01:42pm)
>internet


>számítógép
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 10 2014 06:46am
Quote (TuskesVanek @ Jun 10 2014 02:46pm)
>számítógép


>tuskesvanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 10 2014 06:47am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Jun 10 2014 01:46pm)
>tuskesvanek


>bazdmegmarnemtudom
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jun 10 2014 06:48am
Quote (Rawen @ 10 Jun 2014 13:37)
>chrome


>nem glorious internet explorert használni
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 10 2014 06:52am
nekem már 1 hete nem működik, de vanekgecit úgyis tőből leszarom mivel már így is 30an csapkodjátok a billentyűzetet mikor szól valamit
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 10 2014 07:09am
nem rossz
nekem ugyan ezt csinálta csak már 2 hónapja
azóta olvasom seene postjait
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 10 2014 07:45am
a sok blokkolt egyén helyébe most ezerrel tolnám a postokat és topikokat
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2014 07:51am
Quote (tevetava @ 10 Jun 2014 15:09)
nem rossz
nekem ugyan ezt csinálta csak már 2 hónapja
azóta olvasom seene postjait


nekem meg soha nem volt vele semmi gondom
firefox>
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2014 08:00am
Quote (szabika @ Jun 10 2014 01:45pm)
a sok blokkolt egyén helyébe most ezerrel tolnám a postokat és topikokat


nyugodtan
firefoxon továbbra is megy
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll