d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Neverwinter
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jun 9 2014 01:56pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 9 2014 02:53pm
eltoltam ~41ig és meguntam, de igazából 60-on kezdődik a játék, odáig csak quest quest quest... hentelés futkosás fejlődés, nagyon ízi
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 9 2014 03:13pm
Quote (hedgehogsword @ 9 Jun 2014 21:53)
eltoltam ~41ig és meguntam, de igazából 60-on kezdődik a játék, odáig csak quest quest quest... hentelés futkosás fejlődés, nagyon ízi


jó hát kb minden mmo ilyen
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 11 2014 01:41am
bump

egy ültő helyemben tegnap délután meglett a level 20, eddig rohadtul szórakoztató az egész, nagyon bejövős a harcrendszer is, jók a skirmishek meg a dungeonök, questek okék

ami kifejezetten tetszik, hogy vannak playerek által készített questek is, rohadt jó ötlet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 11 2014 01:46am
sohatél


inkább sohanyár kéne
geci 40 fok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 11 2014 02:23am
Quote (text_killer @ Jun 11 2014 08:41am)
bump

egy ültő helyemben tegnap délután meglett a level 20, eddig rohadtul szórakoztató az egész, nagyon bejövős a harcrendszer is, jók a skirmishek meg a dungeonök, questek okék

ami kifejezetten tetszik, hogy vannak playerek által készített questek is, rohadt jó ötlet


jól hangzik

csak az a baj hogy kinek van ideje mmorpgre manapság?
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 11 2014 03:37am
Quote (anyd @ 11 Jun 2014 09:23)
jól hangzik

csak az a baj hogy kinek van ideje mmorpgre manapság?


ilyen rohadt melegben kinek van affinitása kitenni a lábát a lakásból?
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 11 2014 03:45am
en toltam vele, max lvlig
a questing vegulis nem olyan rossz, de nem kell csodat varni tole

endgame most csak jobb lett mint volt, mert mar nem tudsz bist venni ahrol, ugyhogy az pirospont

viszont nehany dolog geci szar, pl daily dungeon quest MINDEN EGYES NAP ugyanaz a nyomorult dungeon, nehez lenne megcsinalni randomra, es mivel kell a diamond respecre meg hasonlokra kene csinalni minden nap
meg aztan tudtommal nehany endgame helyen pl abszolut nem kell tank, most ez is mi mar, guardian fighter ilyen faszom dead weight, 1 tank 1 heal alap kene legyen mindenhova imo
de biztos van meg par szarsag ami nem jut eszembe. quality of life problemak tobbnyire

Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
Jun 11 2014 04:03am
Quote (Floodban @ 11 Jun 2014 10:45)
en toltam vele, max lvlig
a questing vegulis nem olyan rossz, de nem kell csodat varni tole

endgame most csak jobb lett mint volt, mert mar nem tudsz bist venni ahrol, ugyhogy az pirospont

viszont nehany dolog geci szar, pl daily dungeon quest MINDEN EGYES NAP ugyanaz a nyomorult dungeon, nehez lenne megcsinalni randomra, es mivel kell a diamond respecre meg hasonlokra kene csinalni minden nap
meg aztan tudtommal nehany endgame helyen pl abszolut nem kell tank, most ez is mi mar, guardian fighter ilyen faszom dead weight, 1 tank 1 heal alap kene legyen mindenhova imo
de biztos van meg par szarsag ami nem jut eszembe. quality of life problemak tobbnyire


igen én is pont most olvasgattam, hogy friss level 60-asoknak kb esélye sincs felzárkózni T3-ra, mert T1 meg T2 kontentet kb senki sem tol, ha meg valaki mégis farmolja, akkor kibasznak a groupból, mert alacsony a gearscore-od és farmolhatnál kb 1 évig astralt, hogy egyáltalán nekieshess a dolognak, hogy valami alap geared legyen

edit: 1 dt + 4x dps (tr, cw vagy gwf) az átlag group felállás, gf az deadweight, ahogy mondtad, meg a hunter is kb

edit2: kb akkor lehet csak élvezni az endgamet, ha bevásárolsz több száz dollárért astralt, hogy fel tudj zárkózni egy évnyi grind nélkül, vagy ha már az eleje óta ott vagy

arról nem is beszélve, hogy T1 meg T2 boonokat már senki se farmolja, mert már mindenkinek megvan és annyival is rögtön le vagy már maradva

This post was edited by text_killer on Jun 11 2014 04:06am
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll