Quote (Saenchai @ Jun 6 2014 06:08pm)
gépészmérnököknél ebben a formában totál faszság a szakmai gyakorlat, a cég nem mer rád bízni semmi komolyat, mert egy taknyos kis egyetista vagy, azt ha elbaszol valamit, akkor rajtuk csattan a szar
én bsc-n papíron fateromék cégénél voltam szakmai gyakorlaton, úgyhogy itthon basztam a rezet végig, meg 2 napig be kellett járnom a tanszékre anyagvizsgálatokat csinálni, de azt meg élveztem igazából
ahogy beszéltem az évfolyamtársaimmal, kevés ember volt, aki pozitív dolgokat mondott volna a szakmai gyakorlatáról, a legtöbbjüktől azt hallottam, hogy fossá unták magukat az irodában 6 héten keresztül
most msc-n már ténylegesen dolgoznom kell majd, a tanszéken fogom vizsgálni többsoros hegesztett kötések szövetszerkezeteit
jó nagy szopó meló lesz, de legalább érdekes a téma
Hat ez jo nagy faszsag, igen