d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Szakmai Gyakorlat > Tapasztalatok
Prev1234516Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 6 2014 11:55am
http://1.ii.gl/NATblmh.png
Jottem feldobni a topikot
Tapasztalatot majd nyar utan mondok de jora szamitok csak
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 6 2014 11:59am
Quote (putincykavodka @ Jun 6 2014 06:55pm)
http://1.ii.gl/NATblmh.png
Jottem feldobni a topikot
Tapasztalatot majd nyar utan mondok de jora szamitok csak


takarítani fogsz?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 6 2014 12:01pm
Quote (putincykavodka @ 6 Jun 2014 18:55)
http://1.ii.gl/NATblmh.png
Jottem feldobni a topikot
Tapasztalatot majd nyar utan mondok de jora szamitok csak


Neked ilyen fogyatékos fejed van?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 6 2014 12:01pm
Quote (fahrii @ Jun 6 2014 08:01pm)
Neked ilyen fogyatékos fejed van?


Sajnalom :(
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 12:06pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 6 Jun 2014 18:00)
nemtudom


valami épületgépész tervező cég, 6 hét


Most hat vagy het?

H3H3H3
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 12:09pm
Felugyelo/ellenorzo szervnel voltam masik egyetemrol meg. Szar volt, mert fix idopont volt a szakgyak, es olyan idoszakban, amikor keves az audit. Szal faszveres volt, ujraerettsegire tanultam inkabb, meg MooCon kemiaztam.

This post was edited by Baleee on Jun 6 2014 12:09pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 6 2014 12:12pm
Quote (putincykavodka @ Jun 6 2014 05:55pm)
http://1.ii.gl/NATblmh.png
Jottem feldobni a topikot
Tapasztalatot majd nyar utan mondok de jora szamitok csak


:DD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 6 2014 12:34pm
Quote (Saenchai @ Jun 6 2014 06:08pm)
gépészmérnököknél ebben a formában totál faszság a szakmai gyakorlat, a cég nem mer rád bízni semmi komolyat, mert egy taknyos kis egyetista vagy, azt ha elbaszol valamit, akkor rajtuk csattan a szar

én bsc-n papíron fateromék cégénél voltam szakmai gyakorlaton, úgyhogy itthon basztam a rezet végig, meg 2 napig be kellett járnom a tanszékre anyagvizsgálatokat csinálni, de azt meg élveztem igazából
ahogy beszéltem az évfolyamtársaimmal, kevés ember volt, aki pozitív dolgokat mondott volna a szakmai gyakorlatáról, a legtöbbjüktől azt hallottam, hogy fossá unták magukat az irodában 6 héten keresztül


most msc-n már ténylegesen dolgoznom kell majd, a tanszéken fogom vizsgálni  többsoros hegesztett kötések szövetszerkezeteit
jó nagy szopó meló lesz, de legalább érdekes a téma


Hat ez jo nagy faszsag, igen
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 6 2014 12:35pm
Quote (putincykavodka @ 6 Jun 2014 20:34)
Hat ez jo nagy faszsag, igen


Pedig kemianal is kb ez megy, max megtitraltatnak veled valami szart, minden nap kb 50x, azt vege a munkaidonek.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 6 2014 12:36pm
nyáron megyek
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234516Next
Add Reply New Topic New Poll