d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Mennyire Tudnak érzelmileg Hatni Rád... > ...film, Sorozat, Játék, Etc..?
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jun 5 2014 01:19pm
Quote (Senee @ Jun 5 2014 07:15pm)
wow-ozas közben meg folyamatosan sírok


ja amúgy dotában ha ciril betűt látok akkor is rendszerint elsírom magam
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Jun 5 2014 01:19pm
Életemben nem sírtam még filmen, fel nem foghatom, hogy hogyan élheti valaki bele magát ennyire. Horror filmen sem értem, hogyan lehet félni vagy utána szarul aludni. A pillanatnyi ijesztegetés az működik, de addig és nem tovább.

Én ide járok magamat siratni, buta itt mindenki, igazából miattatok az emberiséget is siratom.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Jun 5 2014 01:20pm
en sirok gamek miatt.
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2014 01:21pm
Quote (bbaallaaggee @ 5 Jun 2014 21:19)
Életemben nem sírtam még filmen, fel nem foghatom, hogy hogyan élheti valaki bele magát ennyire. Horror filmen sem értem, hogyan lehet félni vagy utána szarul aludni. A pillanatnyi ijesztegetés az működik, de addig és nem tovább.

Én ide járok magamat siratni, buta itt mindenki, igazából miattatok az emberiséget is siratom.


:)
Member
Posts: 140
Joined: Jun 3 2014
Gold: 0.00
Jun 5 2014 01:22pm
Quote (Saenchai @ Jun 5 2014 09:08pm)
nem szoktam sírni, de néha elérzékenyülök


ez
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Jun 5 2014 01:30pm
amugy fingom sincs hany eves lehettem, de a braveheart vegen mikor eldobja a kardot konnyeztem, es utana meg napokig skot szabadsagharcos akartam lenni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 5 2014 01:32pm
szegeny oberynt is megsirattam
amikor ellaria keservesen felorditott fajdalmaban hogy meghalt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 5 2014 01:35pm
minden második filmen tudnék sírni, ami olyan


csak h szilnek jó napja legyen.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 5 2014 01:41pm
utolsó szamuráj
amikor a végén gépfegyverrel aprítják a néhány megmaradt embert
dem feels
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 5 2014 01:43pm
Quote (xGurke @ 5 Jun 2014 21:41)
utolsó szamuráj
amikor a végén gépfegyverrel aprítják a néhány megmaradt embert
dem feels


oooo tenyleg
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll