Quote (bbaallaaggee @ 5 Jun 2014 21:19)
Életemben nem sírtam még filmen, fel nem foghatom, hogy hogyan élheti valaki bele magát ennyire. Horror filmen sem értem, hogyan lehet félni vagy utána szarul aludni. A pillanatnyi ijesztegetés az működik, de addig és nem tovább.
Én ide járok magamat siratni, buta itt mindenki, igazából miattatok az emberiséget is siratom.
