Quote (cowding @ Jun 4 2014 07:04pm)
senee elmenne önkénteskedni wow helyett
mán voltam önkénteskedni
kutyamenhelyen
csak mivel fogyatékos szar vagyok nem tudtam olyan dolgokban segiteni amiben jo lett volna; megerositeni a hatso keritest, megjavitani a jardanal a sullyedet meg ilyen elektronikus dolgok
és az önkormanyzat meg oda küldi a birosagon szabalysertes penzbirsag be nem fizetese miatt közérdekü munkára a tardokat mint amilyen en is vagyok és a low melok minde megvoltak csinalva
de azért lepokhaloztam az eresz alatt mas nem jutott eszembe a vezeto meg amiket mondott azokhoz nem értettem
bementem még az egyik közmukisnak segiteni elmosogatni a kutyaedényeket
de azota nem voltam :c