d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topic Title > Topic Description
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 4 2014 08:58am
játszottam 1et, elég easynek tűnik
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 08:59am
Quote (xGurke @ Jun 4 2014 03:55pm)
http://4.ii.gl/lB8GxZ5i.png

2 ember kell még


én vok a zöld
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 09:01am
hát ez hatalmas volt
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 4 2014 09:01am



mirin
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 09:01am
Quote (xGurke @ Jun 4 2014 03:55pm)
http://4.ii.gl/lB8GxZ5i.png

2 ember kell még




köszönjük gurke
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jun 4 2014 09:01am
Quote (xGurke @ 4 Jun 2014 16:52)
na jól van nyomorultak

http://team.forsvarsmakten.se/english/#/private/4sO3AF63yr

ha mindenki csak a másik miatt veszít, akkor gondolom eljutunk 20 percig


látom kurva nehéz volt megnyomni az 1-est
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 09:01am
http://team.forsvarsmakten.se/english/#/private/0OS0JJZj9M

ide jöjjön aki nem értelmi fogyatékos
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 4 2014 09:02am
Quote (xGurke @ Jun 4 2014 04:01pm)
http://team.forsvarsmakten.se/english/#/private/0OS0JJZj9M

ide jöjjön aki nem értelmi fogyatékos


mondjuk ha rányomtál volna az egyesre :D
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 4 2014 09:02am
na menjünk már 1 full hunsubosat buzik, mi a fasz van
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2014 09:02am
Quote (Vismajor @ Jun 4 2014 03:01pm)
http://2.ii.gl/3WE8tnap.png

köszönjük gurke


nem tudom ti hol játszottatok, de amiben én voltam ott idáig se jutottunk el
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll