sokat nevetek az ilyen rawen, uborka, bemyangel szintű embereken, akik azt hiszik, hogy attól ők valakik, hogy másokat próbálnak alázni
amúgy azért jöttem ide eredetileg, mert jó volt egy régi gamer joey d2-írásait olvasni, és jómagam is szerettem volna ilyesmi dolgokat csinálni, de az első pár héten tanusított hozzáállás után úgy döntöttem, hogy totál felesleges, és inkább csak röhögök