d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Miért Jársz Jspre?
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 3 2014 05:29am
egyébként meg azért mert tanulni kéne, de annál ez is jobb
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 3 2014 05:31am
Azert mert szerelmes vagy tavetavuba de letiltott facen ezert csak itt tudok vele beszelni
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 3 2014 05:32am
Quote (putincykavodka @ Jun 3 2014 12:31pm)
Azert mert szerelmes vagy tavetavuba de letiltott facen ezert csak itt tudok vele beszelni


teged csak az nem tiltott le facen, aki le fog
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 3 2014 05:32am
Meg h rohogjek a jarabek tier nyomorultakon ofc
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 3 2014 05:45am
mert meleg vagyok
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 3 2014 05:53am
Jó leírni valahol ha történik velem valami, illetve megosztani a sok faszságomat, játékok miatt + megszokásból.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 05:53am
sokat nevetek az ilyen rawen, uborka, bemyangel szintű embereken, akik azt hiszik, hogy attól ők valakik, hogy másokat próbálnak alázni

amúgy azért jöttem ide eredetileg, mert jó volt egy régi gamer joey d2-írásait olvasni, és jómagam is szerettem volna ilyesmi dolgokat csinálni, de az első pár héten tanusított hozzáállás után úgy döntöttem, hogy totál felesleges, és inkább csak röhögök
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 3 2014 06:09am
nyitottnak kell lenni, és innen is lehet tanulni dolgokat
még ha közvetve is
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 3 2014 06:56am
szerelmes vagyok nerzbe
amugy kurvara birom a subot meg csomo mindent tanultam
pl hogy a 2 napos kenyeret illik kibaszni a kukaba
meg hogy a mikroba nem celszeru fem evoeszkozt benthagyni
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2014 06:57am
Quote (GoreKnight9 @ 3 Jun 2014 14:56)
szerelmes vagyok nerzbe
amugy kurvara birom a subot meg csomo mindent tanultam
pl hogy a 2 napos kenyeret illik kibaszni a kukaba
meg hogy a mikroba nem celszeru fem evoeszkozt benthagyni


tojásrántottát mivel eszed?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll