d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Reklám, Médiaadó > Discuss
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 2 2014 03:17pm
az a véleményem, hogy fidesz
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 2 2014 03:25pm
Piaci gyorselemzésünk azt tippeli, hogy mivel az RTL-nél okosabb emberek dolgoznak, mint a kormányban, meg fogják találni azt a megoldást, aminek köszönhetően továbbra is le lehet forgatni a Barátok Közt epizódjait, és nem kell pénzhiány miatt szélnek ereszteni a Berényi családot.

ezzel a 444 idézettel értenék egyet és búcsúznék a topiktól
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2014 03:33pm
Quote (jarabekg @ Jun 2 2014 09:25pm)
Piaci gyorselemzésünk azt tippeli, hogy mivel az RTL-nél okosabb emberek dolgoznak, mint a kormányban, meg fogják találni azt a megoldást, aminek köszönhetően továbbra is le lehet forgatni a Barátok Közt epizódjait, és nem kell pénzhiány miatt szélnek ereszteni a Berényi családot.

ezzel a 444 idézettel értenék egyet és búcsúznék az élettől


fixd
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 2 2014 03:36pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jun 2 2014 04:07pm
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 3 2014 12:57am
igazából nem tudok véleményt alkotni, de látom senki más se :D
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Jun 3 2014 02:05am
Ez nekem ok, ott basszanak ki a szenny médiával ahol csak lehet.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 3 2014 04:36am
Quote (fahrii @ Jun 3 2014 09:05am)
Ez nekem ok, ott basszanak ki a szenny médiával ahol csak lehet.


latom nem erted a lenyeget
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 3 2014 04:39am
Quote (jarabekg @ Jun 3 2014 10:36am)
latom nem erted a lenyeget


ami az hogy nem lesz barátok közt
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 3 2014 06:03am
Quote (Senee @ Jun 3 2014 11:39am)
ami az hogy nem lesz barátok közt


a lényeg itt a cenzúrán van. a kormány el akarja lehetetleníteni a nem kormánybarát médiákat.
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll