d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Utazás > Hová?
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 11:37am
Quote (Smat @ Jun 2 2014 06:37pm)
Van rá lehetőség hogy mondjuk a pénzt amit repjegyre költenél beltankold autóba/motorba és úgy válassz helyet?


aha!
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 2 2014 11:38am
Quote (Smat @ 2 Jun 2014 19:37)
Van rá lehetőség hogy mondjuk a pénzt amit repjegyre költenél beltankold autóba/motorba és úgy válassz helyet?


na már trükközik a pénzzel
meg se lepödök
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jun 2 2014 11:38am
Egy jó Turkish airline business classon

az már tuti lenne
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 11:39am
Quote (Inakwo @ Jun 2 2014 06:38pm)
Egy jó Turkish airline business classon

az már tuti lenne


Najó de merre, pozsonyba?:D
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 2 2014 11:40am
Quote (cowding @ 2 Jun 2014 19:27)
Elmennek megint a margit-szigetekre
Kb realis is lenne az utikoltseg


Lel.

Quote (Vismajor @ 2 Jun 2014 19:26)
Ha kapnál 1500 eurót(vagy 500k forintot) amit csak utazásra költhetsz (csak jegy) akkor hova utaznál, mit néznél meg szívesen? Mivel utaznál?(melyik légitársaság)
Living cost most irreleváns


Nepal..

De amugy meg kevesebb is eleg lenne, kimennek svajc/ausztria/olaszo. alpok-kozeli reszere, aztan ottlennek par honapot.

Quote (sylke @ 2 Jun 2014 19:38)
na már trükközik a pénzzel
meg se lepödök


:'DD

This post was edited by Baleee on Jun 2 2014 11:40am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 2 2014 11:40am
Quote (Vismajor @ 2 Jun 2014 17:37)
aha!


Akkor valószínűleg egy körútra mennék európában, Monaco biztos hogy benne lenne, meg Dánia is.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 11:41am
Quote (Baleee @ Jun 2 2014 06:40pm)
Lel.




Nepal..

De amugy meg kevesebb is eleg lenne, kimennek svajc/ausztria/olaszo. alpok-kozeli reszere, aztan ottlennek par honapot.


Hát sbvájcban vagy ausztriában te nem lennél el 1500 ajróból pár hónapot sajna
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 11:41am
Quote (Smat @ Jun 2 2014 06:40pm)
Akkor valószínűleg egy körútra mennék európában, Monaco biztos hogy benne lenne, meg Dánia is.


Monacoban mi olyan nagy szám, van ott egy rakás hajó meg bentley
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 2 2014 11:42am
Quote (Vismajor @ 2 Jun 2014 19:41)
Hát sbvájcban vagy ausztriában te nem lennél el 1500 ajróból pár hónapot  sajna


Tudom, nemreg voltam svjacba es elment parszaz frank eszrevetel nelkul. :/ De amugy meg lehet lenni ott is, ha ertelmesen koltekezel, bar nyilvan magyar fizuhoz draganak tunik.

Quote (Smat @ 2 Jun 2014 19:40)
Akkor valószínűleg egy körútra mennék európában, Monaco biztos hogy benne lenne, meg Dánia is.


Daniaval anno egy bajom volt, hogy rohadt lapos, de az emberek, meg ugy alapbol mentalitas, varosok, stb, eleg n1. Mondjuk cserebe ott van a szomszedba norvegia/svedorszag, ha hegyet akarnak.

This post was edited by Baleee on Jun 2 2014 11:45am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2014 11:48am
Quote (HunIndex @ Jun 2 2014 05:33pm)
Tök mindegy, én oda akarok elmenni.

Esetleg Finnország, szépek ott a lányok


vis'd :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll