Quote (Vismajor @ 2 Jun 2014 19:41)
Hát sbvájcban vagy ausztriában te nem lennél el 1500 ajróból pár hónapot sajna
Tudom, nemreg voltam svjacba es elment parszaz frank eszrevetel nelkul. :/ De amugy meg lehet lenni ott is, ha ertelmesen koltekezel, bar nyilvan magyar fizuhoz draganak tunik.
Quote (Smat @ 2 Jun 2014 19:40)
Akkor valószínűleg egy körútra mennék európában, Monaco biztos hogy benne lenne, meg Dánia is.
Daniaval anno egy bajom volt, hogy rohadt lapos, de az emberek, meg ugy alapbol mentalitas, varosok, stb, eleg n1. Mondjuk cserebe ott van a szomszedba norvegia/svedorszag, ha hegyet akarnak.
This post was edited by Baleee on Jun 2 2014 11:45am