Quote (xGurke @ 2 Jun 2014 13:20)
sziasztok, vanek vagyok, tüskés
ide járok a fórumra, mert mindenki szeret és szívesen lát
amikor 1-2 napig nem jövök fel már mindenki hiányol
miért is blockolna bárki, rendszeresen szállítom az értelmes contentet
és még nyomorék sem vagyok
ja és elmúltam 14 éves, tehát már kinőttem a vergődésből, meg abból, hogy
előadom, hogy letiltottam a fél hunsubot, mégis ide járok nyomorékoskodni
rohogok