d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Te Kidobnád A Cigányt Aki Jogtalanul Beköltözik > A Házadba Vagy Lakásodba
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 2 2014 05:21am
Igen es ha a rendorseg nem segit kihivnam a tolvajkergetoket es orommel vernem veluk szarra oket
Miattam van szarban az orszag sadlife
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 2 2014 05:21am
Quote (tevetava @ Jun 2 2014 12:14pm)
igen, igazából mindenki veled foglalkozik, este lefekvés előtt összegyűlünk skypeon és azon gondolkozunk hogyan foglalkozzunk veled majd holnap


igen, saját magadat igazolod xD
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 2 2014 05:22am
Quote (xGurke @ 2 Jun 2014 13:20)
sziasztok, vanek vagyok, tüskés
ide járok a fórumra, mert mindenki szeret és szívesen lát
amikor 1-2 napig nem jövök fel már mindenki hiányol
miért is blockolna bárki, rendszeresen szállítom az értelmes contentet
és még nyomorék sem vagyok
ja és elmúltam 14 éves, tehát már kinőttem a vergődésből, meg abból, hogy
előadom, hogy letiltottam a fél hunsubot, mégis ide járok nyomorékoskodni


rohogok
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 2 2014 05:23am
>elkezdenek az emberek a fogyinak válaszolgatni azon kívül hogy beírják hogy blank topic

Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 2 2014 05:23am
Quote (GoreKnight9 @ Jun 2 2014 12:22pm)
rohogok


this

standard emo uborka
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2014 05:23am
Quote (TuskesVanek @ 2 Jun 2014 13:21)
igen, saját magadat igazolod xD


igen, általában az ember a saját igazát szokta igazolni
mire akarsz kilyukadni?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 2 2014 05:25am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 2 2014 05:25am
Quote (tevetava @ Jun 2 2014 12:23pm)
igen, általában az ember a saját igazát szokta igazolni
mire akarsz kilyukadni?


igazából semmire, amit írsz és amit csinálsz totálisan ellentmond

>nem foglalkoznak a nyomorékkal
>minden adandó alkalommal spammelik hogy 'blank' meg 'nyomorék'
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 2 2014 05:26am
valaki nyisson már egy topikot hogy tüskésnek elkéne-e hagynia a fórumot közvéleménykutatás szintjén, én nem merem megnyitni mert engem már azért is warnolnak hogy kaki nuni fing

2 opció kéne

igen
aztsem tudom kicsoda az mert már az első naptól kezdve blokkolva van

így viszonylag kaphatna egy legit képet arról hogy mindenki utálja
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 2 2014 05:27am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 2 Jun 2014 13:26)
valaki nyisson már egy topikot hogy tüskésnek elkéne-e hagynia a fórumot közvéleménykutatás szintjén, én nem merem megnyitni mert engem már azért is warnolnak hogy kaki nuni fing

2 opció kéne

igen
aztsem tudom kicsoda az mert már az első naptól kezdve blokkolva van

így viszonylag kaphatna egy legit képet arról hogy mindenki utálja


ment is a report
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll