Quote (Anarkin @ May 30 2014 01:53pm)
ez egyszerűen csak igénytelenség, és rosszabb olvasni a postjaidat kb mint bármi mást a fórumon :S
csakhogy védjem kicsit a srácot, sztem addig felesleges igényességgel dobálózni, míg a fórumozók többsége kis betűvel kezdi a mondatot, keveri az idegen és magyar szavakat, nem használ ékezetet stb.
de ez csak az én véleményem, ofc én is igénytelenül írok
This post was edited by TuskesVanek on May 30 2014 07:04am