d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2014 06:42am
Quote (Fej @ May 30 2014 01:40pm)
ertem, es most en ezzel mit csinaljak


Csak annyit hogy tolem baszogathatod tuskesvaneket de odaig ne sullyedj le h valotlansagot allitasz
Frl jsp ismeri mar benit sem ismeri a fel jsp lol
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 30 2014 06:47am
Quote (Vismajor @ 30 May 2014 13:42)
Csak annyit hogy tolem baszogathatod tuskesvaneket de odaig ne sullyedj le h valotlansagot allitasz
Frl jsp ismeri mar benit sem ismeri a fel jsp lol


most akkor ezt meg egyszer legyszives
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 30 2014 06:48am
Quote (Fej @ 30 May 2014 14:47)
most akkor ezt meg egyszer legyszives


standard vis nem képes használni a telefonját post
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2014 06:48am
Quote (Fej @ May 30 2014 01:47pm)
most akkor ezt meg egyszer legyszives


Nem fogom magam ismetelgetni, ha nem megy a szovegertes olvass tobbet, sokat segit
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2014 06:49am
Quote (Rawen @ May 30 2014 01:48pm)
standard vis nem képes használni a telefonját post


Egy betu lett elrontva es egy vesszo nem lett kirakva
Ha ettol nem ertitek a posztot akkor retardaltak vagytok j4i
Member
Posts: 6,308
Joined: Jun 3 2007
Gold: 765.00
May 30 2014 06:52am
Kár volt topicot nyitni :D , csak agressziót szül. Go back D3 :D
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 30 2014 06:53am
Quote (Vismajor @ 30 May 2014 13:49)
Egy betu lett elrontva es egy vesszo nem lett kirakva
Ha ettol nem ertitek a posztot akkor retardaltak vagytok j4i


ez egyszerűen csak igénytelenség, és rosszabb olvasni a postjaidat kb mint bármi mást a fórumon :S
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 30 2014 06:54am
Quote (awhiskys @ May 30 2014 01:52pm)
Kár volt topicot nyitni :D , csak agressziót szül. Go back D3 :D


sajnos egyesek képtelenek kultúrember módjára viselkedni.

azért gl&hf! :D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 30 2014 06:59am
Quote (Anarkin @ May 30 2014 01:53pm)
ez egyszerűen csak igénytelenség, és rosszabb olvasni a postjaidat kb mint bármi mást a fórumon :S


Nem muszaj olvasni
Nem fogok felorat baszakodni ilyen szaros elutesek miatt mert a kis primadonnaknak megerolteto az ertelmezese
Amugyis alig postolok telorol
Foleg h a fogyatekos jsp nem tordel es scrolloznom kell a szovegben ha ujra elakarom olvasni mielott elkuldom
Es altalaban dontottben irok a teloba de ha itt eldontom a teloy nem latom mit irok gecijo
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 30 2014 07:04am
Quote (Anarkin @ May 30 2014 01:53pm)
ez egyszerűen csak igénytelenség, és rosszabb olvasni a postjaidat kb mint bármi mást a fórumon :S


csakhogy védjem kicsit a srácot, sztem addig felesleges igényességgel dobálózni, míg a fórumozók többsége kis betűvel kezdi a mondatot, keveri az idegen és magyar szavakat, nem használ ékezetet stb.

de ez csak az én véleményem, ofc én is igénytelenül írok :D

This post was edited by TuskesVanek on May 30 2014 07:04am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll