☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Hardcore Us East Ladder Expansion Walk Now > Köcsögbnet Még Mindig Nem Enged Europe-n
Prev
1
2
3
4
5
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1770
Replies: 113
Track Topic
Senee
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold
:
343.00
#21
May 28 2014 08:05am
Quote (xGurke @ May 28 2014 01:57pm)
wau wau
wow bámulatos érveléstechnika
uh de laza nem semmi
llllllllllll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold
:
0.00
#22
May 28 2014 08:06am
csak hogy még tovább szítsam az indulatokat : NEM A FIDESZRE SZAVAZTAM
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#23
May 28 2014 08:06am
Quote (xGurke @ 28 May 2014 16:06)
csak hogy még tovább szítsam az indulatokat : NEM A FIDESZRE SZAVAZTAM
fú de ideges lettem
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#24
May 28 2014 08:07am
2. oldalon csak 4 postot látok
Rawen
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold
:
0.00
#25
May 28 2014 08:10am
Quote (xGurke @ 28 May 2014 16:06)
csak hogy még tovább szítsam az indulatokat : NEM A FIDESZRE SZAVAZTAM
szebb jövőt
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#26
May 28 2014 08:10am
Quote (TuskesVanek @ 28 May 2014 16:07)
2. oldalon csak 4 postot látok
igen, így egészen biztosan sok értelme van idejárni, valóban
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#27
May 28 2014 08:11am
Quote (tevetava @ May 28 2014 03:10pm)
igen, így egészen biztosan sok értelme van idejárni, valóban
csak követem a sztenderd hunsub eljárást
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#28
May 28 2014 08:12am
Quote (TuskesVanek @ 28 May 2014 16:11)
csak követem a sztenderd hunsub eljárást
helyes, take that hunsub!
ToldiSenior
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold
:
2,280.00
#29
May 28 2014 08:13am
Nem is olyan rossz ez a US EAST - esett egy Biggin's Bonnet a lvl4-es barbicca fejére
TuskesVanek
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold
:
0.05
#30
May 28 2014 08:13am
Quote (tevetava @ May 28 2014 03:12pm)
helyes, take that hunsub!
a többi postblokker felhasználót miért nem támadod ilyen vehemensen?
ha már van ilyen lehetőség miért ne használja az ember, legalább megkímélem magam az agyráktól
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
12
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact