d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Ti Szoktatok..?
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 27 2014 02:58pm
én ruhaboltban veszek netet
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 27 2014 03:09pm
Quote (Anarkin @ 27 May 2014 21:55)
de kicsi volt és azóta konyharuha


nem tudom, en sokszor rendeltem, de semmi gond nem volt, amikor kicsi volt ram valami viszakuldtem es kuldtek a jo meretet.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 27 2014 03:15pm
Quote (kusziyoker @ May 27 2014 09:09pm)
nem tudom, en sokszor rendeltem, de semmi gond nem volt, amikor kicsi volt ram valami viszakuldtem es kuldtek a jo meretet.


az anyaga volt kurva szar
felveszem és egyszerűen megállás nélkül izzadok benne és kurva idegesítő
már csak edzésre hordom, de oda is ritkán

vans pólók ugyan ez

This post was edited by xGurke on May 27 2014 03:16pm
Member
Posts: 3,337
Joined: Apr 16 2006
Gold: 0.00
May 27 2014 03:51pm
Threadlessen egyszer, nem volt semmi baj, a belőtt méret jó volt, időben érkezett minden.
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
May 27 2014 04:17pm
Quote (xGurke @ 27 May 2014 22:15)
az anyaga volt kurva szar
felveszem és egyszerűen megállás nélkül izzadok benne és kurva idegesítő
már csak edzésre hordom, de oda is ritkán

vans pólók ugyan ez


hat igen , kicsit irrealis 8kert ilyen minosegu polot adni. de mar keszitenek rendes nyarra valo vekony szovesu polokat, azok kurvajok. bar azt interneten eleg nehez megmondani melyik melyik kategoria.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 28 2014 04:24am
Rendeltem egy dota2 polot mert jart hozza juggernaut kard.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 28 2014 04:31am
eddig egy pólót rendeltem.

mást nem mernék.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 28 2014 04:34am
Quote (Nerz8 @ May 28 2014 10:31am)
eddig egy pólót rendeltem.

mást nem mernék.


tomcat pólóboltja
Member
Posts: 85
Joined: Feb 24 2012
Gold: 0.00
May 28 2014 04:58am
Szoktam, (innen: http://www.heavytools.hu/ ) és általában nem szokott gond lenni a mérettel. Ha mégis, visszaküldöm. Még úgy is olcsóbb, mintha elautózgatnék szomszédos nagyobb városokba vásárolni.

This post was edited by Cadal on May 28 2014 04:59am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 28 2014 05:00am
Quote (Cadal @ May 28 2014 11:58am)
Szoktam, (innen: http://www.heavytools.hu/ )  és általában nem szokott gond lenni a mérettel. Ha mégis, visszaküldöm. Még úgy is olcsóbb, mintha elautózgatnék szomszédos nagyobb városokba vásárolni.


kemenyszerszamok.hu
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll