Quote (kusziyoker @ May 27 2014 09:09pm)
nem tudom, en sokszor rendeltem, de semmi gond nem volt, amikor kicsi volt ram valami viszakuldtem es kuldtek a jo meretet.
az anyaga volt kurva szar
felveszem és egyszerűen megállás nélkül izzadok benne és kurva idegesítő
már csak edzésre hordom, de oda is ritkán
vans pólók ugyan ez
This post was edited by xGurke on May 27 2014 03:16pm