d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Ep Választás
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 24 2014 04:52pm
Én is a jobbikra szavaznék, mert én is annak örülnék, ha 400 Ft lenne a Frank és 500 Ft az Euró.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 24 2014 04:56pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ 25 May 2014 00:05)
amugymeg hülye lennék ilyen szarságra akár még csak 2 percet is elvesztegetni az életemből lel, nem értem azokat akik elmennek szavazni bármikor bárkire


edgy
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 01:42am
Quote (Rawen @ May 24 2014 11:56pm)
edgy


semmi edgy nincs benne, inkább azok edgyk akik aztmondják hogy azok a legnagyobb gyökerek akik nem mennek el
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 25 2014 01:51am
termeszetesen jobbik
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 25 2014 02:21am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 25 May 2014 09:42)
semmi edgy nincs benne, inkább azok edgyk akik aztmondják hogy azok a legnagyobb gyökerek akik nem mennek el


LOL ANARCHIA LÁZADÁS LE A MOCSKOS POLITIKUSOKKAL RITE GUYZ LE ANONIMOOSE FAEC
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
May 25 2014 02:33am
Nem érek rá de amúgy az LMP-re szavaznék.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 25 2014 02:33am
Quote (ElCapitano @ May 25 2014 09:33am)
Nem érek rá de amúgy az LMP-re szavaznék.


+1


asdasd
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 25 2014 02:42am
Quote (Rawen @ May 25 2014 09:21am)
LOL ANARCHIA LÁZADÁS LE A MOCSKOS POLITIKUSOKKAL RITE GUYZ LE ANONIMOOSE FAEC


wat, nem. de mit számít a te szavazatod ha úgyis buszoztatják a cigókat meg a nyuggerek elmennek a fideszre szavazni 1millioan, még csak a saját körzetedben sem mutatható ki statisztikailag ha szavazol 1et. annak hogy actually számítani fog a szavazatod bármit, kevesebb az esélye mint hogy megnyerd a lottó 5öst, és a lottózókat biztos jó hülyének tartjátok, ezt meg nem. szerintem értelmes egyetemre járó/egyetemet végzett emberek számára ennek nyilvánvalónak kéne lennie, hogy 10milliós országban szart sem fog érni a szavazatod, persze ha valaki ilyen rekreációs programként elmegy szavazni mert kedve avn/ráér akkor do it, de azt hurrogni hogy ASFFOFNSAF ET NEM MENTÉL SZAVAZNI URISTEN LOL DÖGÖJ MEG AKKOR NEIS SÍRJ MAJD A KORMÁNY MIATT, az elég baromság, úgysem tudod befolyásolni a választás kimenetelét.

inb4 HA MINDENKI EZT MONDANÁ AKKOR... , de nincs HA, nem mondja ezt mindenki, ez olyan mint amikor senee aztmondja hogy HA majd megnyeri a lottót akkor ez meg az lesz. elkell fogadni hogy semmi beleszólásod semmibe, úgyhogy azalatt a fél óra alatt amíg elmennék szavazni inkább kiverem



az meg a másik, hogy olyan párt sincs akire érdemes lenne szavazni ma magyarországon

This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 25 2014 02:43am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 25 2014 03:37am
voltam, hugom rajzolt egy szép cicát ami gombolyaggal játszik
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 25 2014 03:49am
Quote (BmA_BeMyAngel @ May 25 2014 09:42am)
wat, nem. de mit számít a te szavazatod ha úgyis buszoztatják a cigókat meg a nyuggerek elmennek a fideszre szavazni 1millioan, még csak a saját körzetedben sem mutatható ki statisztikailag ha szavazol 1et. annak hogy actually számítani fog a szavazatod bármit, kevesebb az esélye mint hogy megnyerd a lottó 5öst, és a lottózókat biztos jó hülyének tartjátok, ezt meg nem. szerintem értelmes egyetemre járó/egyetemet végzett emberek számára ennek nyilvánvalónak kéne lennie, hogy 10milliós országban szart sem fog érni a szavazatod, persze ha valaki ilyen rekreációs programként elmegy szavazni mert kedve avn/ráér akkor do it, de azt hurrogni hogy ASFFOFNSAF ET NEM MENTÉL SZAVAZNI URISTEN LOL DÖGÖJ MEG AKKOR NEIS SÍRJ MAJD A KORMÁNY MIATT, az elég baromság, úgysem tudod befolyásolni a választás kimenetelét.

inb4 HA MINDENKI EZT MONDANÁ AKKOR... , de nincs HA, nem mondja ezt mindenki, ez olyan mint amikor senee aztmondja hogy HA majd megnyeri a lottót akkor ez meg az lesz. elkell fogadni hogy semmi beleszólásod semmibe, úgyhogy azalatt a fél óra alatt amíg elmennék szavazni inkább kiverem



az meg a másik, hogy olyan párt sincs akire érdemes lenne szavazni ma magyarországon


Hat ide egy vouch
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234513Next
Add Reply New Topic New Poll