Quote (Rawen @ May 25 2014 09:21am)
LOL ANARCHIA LÁZADÁS LE A MOCSKOS POLITIKUSOKKAL RITE GUYZ LE ANONIMOOSE FAEC
wat, nem. de mit számít a te szavazatod ha úgyis buszoztatják a cigókat meg a nyuggerek elmennek a fideszre szavazni 1millioan, még csak a saját körzetedben sem mutatható ki statisztikailag ha szavazol 1et. annak hogy actually számítani fog a szavazatod bármit, kevesebb az esélye mint hogy megnyerd a lottó 5öst, és a lottózókat biztos jó hülyének tartjátok, ezt meg nem. szerintem értelmes egyetemre járó/egyetemet végzett emberek számára ennek nyilvánvalónak kéne lennie, hogy 10milliós országban szart sem fog érni a szavazatod, persze ha valaki ilyen rekreációs programként elmegy szavazni mert kedve avn/ráér akkor do it, de azt hurrogni hogy ASFFOFNSAF ET NEM MENTÉL SZAVAZNI URISTEN LOL DÖGÖJ MEG AKKOR NEIS SÍRJ MAJD A KORMÁNY MIATT, az elég baromság, úgysem tudod befolyásolni a választás kimenetelét.
inb4 HA MINDENKI EZT MONDANÁ AKKOR... , de nincs HA, nem mondja ezt mindenki, ez olyan mint amikor senee aztmondja hogy HA majd megnyeri a lottót akkor ez meg az lesz. elkell fogadni hogy semmi beleszólásod semmibe, úgyhogy azalatt a fél óra alatt amíg elmennék szavazni inkább kiverem
az meg a másik, hogy olyan párt sincs akire érdemes lenne szavazni ma magyarországon
This post was edited by BmA_BeMyAngel on May 25 2014 02:43am