Quote (cowding @ 24 May 2014 19:27)
En ugy vagyok vele, hogy csak olyan dolgot erdemes magadratetovaltatni ami regota tetszik, tudod h pontosan hova akarnad es kesobb is jonak fogod gondolni
Amit en akarok az kb 5 eve tervben van, tudom hova akarom csak meg varok, hogy olyan "allapotot" erjen el a hatam, hogy normalisan nezzen ki
gombát tetováltatsz a hátadra?
merész