d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sziasztok
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 23 2014 12:38pm
szia, adjal freet, ha van folosleges fgd.
ty
Member
Posts: 17
Joined: May 18 2014
Gold: 0.00
May 24 2014 02:06am
szerintem gyakrabban fogok ide járni mert tetszik ez a beteg stílus amit toltok :D
Member
Posts: 2,669
Joined: Oct 15 2010
Gold: 133.37
May 24 2014 02:14am
Quote (JESUSMINATOR @ 24 May 2014 10:06)
szerintem gyakrabban fogok ide járni mert tetszik ez a beteg stílus amit toltok :D


Ne.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
May 24 2014 02:14am
Quote (JESUSMINATOR @ May 24 2014 09:06am)
szerintem gyakrabban fogok ide járni mert tetszik ez a beteg stílus amit toltok :D


szeretettel fogadunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll