d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kaptam Egy Esőkabit
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 23 2014 09:20am
Quote (xGurke @ May 23 2014 05:01pm)
én örülök, hogy van akinek jól megy
inkább olvasom ezt, mint senee szenvedését


én se vagyok irigy senkire, de akárhányszor topicot nyit, az vagy arról szól, hogy a világ összes cége érte verseng, vagy hogy megint fizetésemelést fog kapni, vagy hogy egy 9 éves csajt akar megbaszni, de nem tudja, hogy hogyan kéne befűzni

amúgy meg szarik mindenkire
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 23 2014 09:24am
Quote (Saenchai @ May 23 2014 03:20pm)
én se vagyok irigy senkire, de akárhányszor topicot nyit, az vagy arról szól, hogy a világ összes cége érte verseng, vagy hogy megint fizetésemelést fog kapni, vagy hogy egy 9 éves csajt akar megbaszni, de nem tudja, hogy hogyan kéne befűzni

amúgy meg szarik mindenkire


tehát az a bajod, h nem kérdezi meg mi van veled
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
May 23 2014 09:53am
Quote (ElCapitano @ 23 May 2014 17:01)
700 Swiss francs =
173 997.929 Hungarian forints

Tacsi is vehetett volna anno egy ilyet a rici bátyjától lenyúlt pénzből : D


lol :D
Quote (xGurke @ 23 May 2014 17:01)
én örülök, hogy van akinek jól megy
inkább olvasom ezt, mint senee szenvedését


cég fizette :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 23 2014 09:55am
Quote (Akizk @ May 23 2014 03:53pm)
lol :D

cég fizette :D


vágesz, apám is szokott ilyen árba tollakat meg órákat kapni a vendégektől
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 23 2014 09:56am
Quote (xGurke @ May 23 2014 05:55pm)
vágesz, apám is szokott ilyen árba tollakat meg órákat kapni a vendégektől


inb4 apád hímszajha
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 23 2014 09:58am
Quote (Saenchai @ May 23 2014 03:56pm)
inb4 apád hímszajha


Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 23 2014 02:50pm
jó szar
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 23 2014 03:09pm
official mélyszegénység topik
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 23 2014 05:23pm
Quote (sylke @ May 23 2014 04:33pm)
még jo, mer senkit nem érdekel


kenytleen vagyok egyeterteni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 23 2014 05:25pm
Quote (xGurke @ May 23 2014 04:41pm)
biszex ismerősöm (csaj) rám ír, hogy neki most nő kell, és van e ismerősöm aki rá hasonlít : [chloe.jpg]

j
e
e
e
e
z
z


:s
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll