Quote (xGurke @ May 23 2014 05:01pm)
én örülök, hogy van akinek jól megy
inkább olvasom ezt, mint senee szenvedését
én se vagyok irigy senkire, de akárhányszor topicot nyit, az vagy arról szól, hogy a világ összes cége érte verseng, vagy hogy megint fizetésemelést fog kapni, vagy hogy egy 9 éves csajt akar megbaszni, de nem tudja, hogy hogyan kéne befűzni
amúgy meg szarik mindenkire