Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 22 2014 07:50am)
fürdőben tv?
panelban lakom igy nem tul nagy a fürdö és az ajtotol nincs messze a nappali tvje es ugy szoktam csinalni, hogy odahuzom (mert ilyen gurulos szaron van rajta) az ajtoba
és igy tom nezni mikozbe fürdök