d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Pentek Esti Topik
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 22 2014 01:26am
Nem, szonyeg van, vagy majd megszarad.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 22 2014 01:28am
Quote (Moonflow @ May 22 2014 07:26am)
Nem, szonyeg van, vagy majd megszarad.


a szonyegbe henteregsz bele
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 22 2014 01:46am
van szőnyeg, szóval csak lesöpröm magam meg a hajam
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 22 2014 01:48am
zuhanyolni szar
fürödni jó

elfeküdni a forróvízben és közben nézni a tvt, kortyolgatni a kólát
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 22 2014 01:50am
Quote (Senee @ 22 May 2014 08:48)
zuhanyolni szar
fürödni jó

elfeküdni a forróvízben és közben nézni a tvt, kortyolgatni a kólát


fürdőben tv?
Member
Posts: 9,421
Joined: Jul 4 2006
Gold: 1.69
May 22 2014 02:04am
[x] igen

mégis ki a fasznak van arra ideje, hogy megvárja amíg megszárad magától, mikor rohanna már bulizni meg csajozni B) B) B)

This post was edited by text_killer on May 22 2014 02:05am
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 22 2014 02:12am
Quote (Senee @ May 22 2014 09:48am)
zuhanyolni szar
fürödni jó

elfeküdni a forróvízben és közben nézni a tvt, kortyolgatni a kólát


Szetazik a kezed meg a labad + amikor szallsz ki radragad a hab meg a kosz es meg moshatod le magadrol

Nn
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 22 2014 02:13am
igen
Member
Posts: 3,958
Joined: Apr 8 2006
Gold: 6,075.00
May 22 2014 02:15am
Quote (text_killer @ 22 May 2014 09:04)
[x] igen

mégis ki a fasznak van arra ideje, hogy megvárja amíg megszárad magától, mikor rohanna már bulizni meg csajozni  B)  B)  B)


ki a fasz jár bulizni+csajozni?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 22 2014 02:26am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 22 2014 07:50am)
fürdőben tv?


panelban lakom igy nem tul nagy a fürdö és az ajtotol nincs messze a nappali tvje es ugy szoktam csinalni, hogy odahuzom (mert ilyen gurulos szaron van rajta) az ajtoba
és igy tom nezni mikozbe fürdök
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll