d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kenyér Poll
Prev1234529Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 06:12am
Quote (Smat @ May 18 2014 01:11pm)
Ha nem lennél ennyire antiszociális nyomorák tudnád hogy kezd visszajönni az otthoni kenyérsütés, igaz csak kenyérsütővel, de olcsóbb mint 2 naponta venni a kenyeret a tescoban.


nekünk van dagasztónk anyám prübált kenyeret sütni jó szar lett
aztán jött a kemencén felnőtt barátnőm és a sima sütőben olyan kenyeret sütött h nyomnoymnyom

kenyérsütő nooboknak való
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2014 06:12am
Quote (Smat @ May 18 2014 12:11pm)
Ha nem lennél ennyire antiszociális nyomorák tudnád hogy kezd visszajönni az otthoni kenyérsütés, igaz csak kenyérsütővel, de olcsóbb mint 2 naponta venni a kenyeret a tescoban.


én a Boro pékségben szoktam venni, mindig friss-finom
a tescosat meg összetapogatja a sok paraszt

180ft egy fél kilos
sztem nem sok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 18 2014 06:14am
Quote (Smat @ 18 May 2014 14:11)
Ha nem lennél ennyire antiszociális nyomorák tudnád hogy kezd visszajönni az otthoni kenyérsütés, igaz csak kenyérsütővel, de olcsóbb mint 2 naponta venni a kenyeret a tescoban.


mivan nem telik kenyérre?
soon lopás megin?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2014 06:14am
Quote (Vismajor @ 18 May 2014 12:12)
nekünk van dagasztónk anyám prübált kenyeret sütni jó szar lett
aztán jött a kemencén felnőtt barátnőm és a sima sütőben olyan kenyeret sütött h nyomnoymnyom

kenyérsütő nooboknak való


Noob vagyok akkor, de olcsóbban kijön mint a bolti szar, és nincs benne tartósítógeci meg patkányméreg meg darált patkány meg ilyenek.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 18 2014 06:16am
Quote (Smat @ May 18 2014 12:14pm)
Noob vagyok akkor, de olcsóbban kijön mint a bolti szar, és nincs benne tartósítógeci meg patkányméreg meg darált patkány meg ilyenek.


poritot kutyavégbél
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 18 2014 06:18am
Quote (Smat @ 18 May 2014 13:11)
Ha nem lennél ennyire antiszociális nyomorák tudnád hogy kezd visszajönni az otthoni kenyérsütés, igaz csak kenyérsütővel, de olcsóbb mint 2 naponta venni a kenyeret a tescoban.


hát én nem tudom hogy te fűrészporból vagy miből csinálod a kenyeret, de néhány ismerősünk ráállt erre a kenyérsütő dologra és mindenki azt mondja hogy sokkal drágább mint megvenni a kész kenyeret
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2014 06:18am
Quote (Smat @ 18 May 2014 13:11)
Ha nem lennél ennyire antiszociális nyomorák tudnád hogy kezd visszajönni az otthoni kenyérsütés, igaz csak kenyérsütővel, de olcsóbb mint 2 naponta venni a kenyeret a tescoban.


tényleg nagy szociális életre vall otthon lenni az épp adott gasztronómiai / konyhai trendekben

én amúgy nem nagyon eszem kenyeret, ha igen, akkor ált. szeleteltet, ha nem, akkor csücskénél kezdem meg
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 18 2014 06:18am
Quote (Smat @ 18 May 2014 14:14)
Noob vagyok akkor, de olcsóbban kijön mint a bolti szar, és nincs benne tartósítógeci meg patkányméreg meg darált patkány meg ilyenek.


kussolj már
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 18 2014 06:22am
Quote (Anarkin @ May 18 2014 01:18pm)
hát én nem tudom hogy te fűrészporból vagy miből csinálod a kenyeret, de néhány ismerősünk ráállt erre a kenyérsütő dologra és mindenki azt mondja hogy sokkal drágább mint megvenni a kész kenyeret


ez nagyon sok mindentől függ, rozsos/teljes kiőrlésű kenyeret simán megéri otthon sütni ilyen lisztárak mellett...
sima kenyér kb egálban van ha nem vmi puccos lisztet használsz, de az emberek hajlamosak összeadogatni az adalékok árát vs bolti kenyér ár de kihagyják h mi az az adalék ami amúgyis lenne otthon, kenyért boltba kell venni oda autóvla elkell menni etc etc
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 18 2014 06:24am
Quote (Vismajor @ 18 May 2014 14:22)
ez nagyon sok mindentől függ, rozsos/teljes kiőrlésű kenyeret simán megéri otthon sütni ilyen lisztárak mellett...
sima kenyér kb egálban van ha nem vmi puccos lisztet használsz, de az emberek hajlamosak összeadogatni az adalékok árát vs bolti kenyér ár de kihagyják h mi az az adalék ami amúgyis lenne otthon, kenyért boltba kell venni oda autóvla elkell menni etc etc


inkább fizetek +50 forintot mint hogy még ezzel szarakodjak
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234529Next
Add Reply New Topic New Poll