Quote (Smat @ 18 May 2014 13:11)
Ha nem lennél ennyire antiszociális nyomorák tudnád hogy kezd visszajönni az otthoni kenyérsütés, igaz csak kenyérsütővel, de olcsóbb mint 2 naponta venni a kenyeret a tescoban.
tényleg nagy szociális életre vall otthon lenni az épp adott gasztronómiai / konyhai trendekben
én amúgy nem nagyon eszem kenyeret, ha igen, akkor ált. szeleteltet, ha nem, akkor csücskénél kezdem meg