d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1234539Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 15 2014 02:12pm
Quote (GoreKnight9 @ 15 May 2014 20:54)
"en mennek javaval" - mondta nerc


Quote (szabika @ 15 May 2014 20:58)
én is ezt az emlitett nerz8-at javasolnám a csapatba


LoL RoFL
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 15 2014 02:16pm
tényleg lenne hozzá kedvem, de másnap viszgázok
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 15 2014 02:18pm
Quote (josheide @ May 15 2014 09:05pm)
En megyek es igazabol barmivel szivesen jatszok.


Ez igen, ez a konstruktív hozzáállás!
Velem is ez a helyzet:
1. Legszívesebben barbár, azzal elég ügyesen tolom, és már nyomtam vele ladderreset-rush-ot
2. Második a sorceress, azzal is voltam már reset teamben -- én voltam a Lightning Sorc és Keyfinder
3. Harmadik a necro - ezzel még nem toltam, de láttam egy elég ügyes necrot reset team-ben LoL RoFL
4. Végül a pala - ezzel elég ügyetlen lennék, csak végszükség esetén -- itt még a skilleket is kérdezgetni kellene "Most mire kell raknom???"

Pár nap múlva le lehetne osztani a karaktereket :)

This post was edited by ToldiSenior on May 15 2014 02:23pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 15 2014 02:18pm
Quote (jarabekg @ May 15 2014 08:16pm)
tényleg lenne hozzá kedvem, de másnap viszgázok


szarj bele, be sene
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 15 2014 02:20pm
ha valaki ad cd keyt talán még mennék is btw
csak csütörtökön vizsgázok
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 15 2014 02:24pm
első online élményem d2-höz egy xXxCsapdaxXx nevű játékoshoz fűződik, mikor bementem frissen lekreált játékba a jótevő paplovagommal ő ott volt, rá is kérdeztem "LOL TE MAGYAR VAGY?XXXXXXXXXDDDDDDDDDDddd" szinten, meg hogy "szereted a tankcsabdát????????"
kilépett :(
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 15 2014 02:32pm
Quote (ToldiSenior @ May 15 2014 09:39pm)
A szakirodalom tanulmányozása után ilyen reset team-et ajánlanak, ami torch-ot is ki tud farmolni:

1. Barbár: BO, Shout, Leap
2. Necro: Summoner + CE + 1pt decrep
3. Pala1: Hammer  Conc
4. Pala2: Hammer Salvation
5. Pala3: Hammer Conviction (Übereknél reset Smiterre)
6. Sorceress1: Blizzard
7. Sorceress2: Blizzard vagy MeteorFireball
8. Sorceress3: Lightning esetleg Java Lightning or Barbár2 or akármi hasznos

igazából ami kötelező, az az első 7

Ezekre lehet jelentkezni :)


t4i
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 15 2014 02:34pm
Quote (xGurke @ 15 May 2014 21:20)
ha valaki ad cd keyt talán még mennék is btw
csak csütörtökön vizsgázok


CD key mgoldhato.

vizsga meg elnapolhato
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 15 2014 02:41pm
én megyek sztárvendégnek
dobjatok össze 2k fgt és részt veszek
bow amával
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 15 2014 03:18pm
Olyan team lenne ideális, ahol kedd este meg egész éjjel nyomjuk (Hell Baalrunok, esetleg egy torch), aztán szerda meg csüt este is mondjuk 18h-24h, lehetőleg legyen torch mindenkinek, aztán alvás, munka, suli stb (napközben esetleg aki ráér, baalrun csatornák stb). Pénteken meg eladjuk a karikat (vagy a cuccokat), aztán péntek este RL (mindenki menjen csajozni, bulizni stb), és fél év múlva restart :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234539Next
Add Reply New Topic New Poll