Quote (josheide @ May 15 2014 09:05pm)
En megyek es igazabol barmivel szivesen jatszok.
Ez igen, ez a konstruktív hozzáállás!
Velem is ez a helyzet:
1. Legszívesebben barbár, azzal elég ügyesen tolom, és már nyomtam vele ladderreset-rush-ot
2. Második a sorceress, azzal is voltam már reset teamben -- én voltam a Lightning Sorc és Keyfinder
3. Harmadik a necro - ezzel még nem toltam, de láttam egy elég ügyes necrot reset team-ben LoL RoFL
4. Végül a pala - ezzel elég ügyetlen lennék, csak végszükség esetén -- itt még a skilleket is kérdezgetni kellene "Most mire kell raknom???"
Pár nap múlva le lehetne osztani a karaktereket
This post was edited by ToldiSenior on May 15 2014 02:23pm