d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Wildstart Topic
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 15 2014 07:25am
Quote (Floodban @ 15 May 2014 15:21)
nem


hanem
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 15 2014 07:26am
Quote (Floodban @ 15 May 2014 15:24)
wownak eleg jol megy a mai vilagban


azok miatt akik régóta játszanak
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 15 2014 07:27am
Quote (Rawen @ 15 May 2014 15:26)
azok miatt akik régóta játszanak


seene
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 15 2014 07:29am
Quote (Rawen @ 15 May 2014 15:26)
azok miatt akik régóta játszanak


jo hat a wow az isten, de ha ez a game osszeszed 500k-1m elofizetot az mar sikeresnek szamithato, kerdes hogy tudja e tartani ezt a szamot sokaig
star wars mmo is tok jol startolt, de free to play lett abbol is
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 15 2014 07:30am
VadCsillag
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 15 2014 07:30am
Quote (Floodban @ 15 May 2014 14:29)
jo hat a wow az isten, de ha ez a game osszeszed 500k-1m elofizetot az mar sikeresnek szamithato, kerdes hogy tudja e tartani ezt a szamot sokaig
star wars mmo is tok jol startolt, de free to play lett abbol is


tényleg amúgy TESÓ onlineról milyenek a visszajelzések? sokan tolják, jó az endgame?

nekem az az egy mmo jött be eddig
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
May 15 2014 07:30am
Quote (Anarkin @ 15 May 2014 15:30)
tényleg amúgy TESÓ onlineról milyenek a visszajelzések? sokan tolják, jó az endgame?

nekem az az egy mmo jött be eddig


nagyon szar a support, meg bugos is afaik, ha mmozni akarsz akkor mindenkepp wow
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 15 2014 07:31am
Quote (Floodban @ 15 May 2014 14:30)
nagyon szar a support, meg bugos is afaik, ha mmozni akarsz akkor mindenkepp wow


ha a wow lenne az egyetlen játék a világon...



akkor nem játszanék
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 15 2014 07:31am
Quote (Anarkin @ 15 May 2014 15:30)
tényleg amúgy TESÓ onlineról milyenek a visszajelzések? sokan tolják, jó az endgame?

nekem az az egy mmo jött be eddig


ja, elég jok a visszajelzések
föleg duperol meg hasonlokrol
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 15 2014 07:32am
Quote (Floodban @ 15 May 2014 15:29)
jo hat a wow az isten, de ha ez a game osszeszed 500k-1m elofizetot az mar sikeresnek szamithato, kerdes hogy tudja e tartani ezt a szamot sokaig
star wars mmo is tok jol startolt, de free to play lett abbol is


nem működik ma már a havonta fizetős dolog egy új gamenél, muszáj mindenkinek átállni a micro transaction dolgokra
Go Back To Magyar Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll