d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mi Az A Pc Jatek Ami Meg Mindig Lekot?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 14 2014 12:34am
poe vagy d2 (modokkal)
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 14 2014 12:35am
aknakereso
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 14 2014 12:36am
Quote (Senee @ May 14 2014 07:17am)
arrol nem is beszélve, hogy szakmát is tanulhatsz, pl alkímia
amivel a világból összegyűjtött növényekből készíthetsz főzeteket, amik védenek, erősítenek vagy éppen semlegesítik a testedbe jutott mérgeket :o)

kovácsolás, ércek

és mondanom sem kell milyen fasza helyek vannak
dzsungelek, sivatagok, hegyvidékek
mindenhol a tájra jellemző növényzettel

az egyik sivatagban pl lehet találni firebloom-ot (de más sivatagokban, más tájakon másmilyen növény terem :o)) amiből aztán készíthetsz magadnak olyan főzetet ami erősíti a fegyveredet
vagy hegyvidéken van icecap nevü növény amiböl készíthetsz pl oylan fözetet ami meggátolja, hogy a fagy sebzéssel lefagyasszanak az ellenfeleid egy kis idöre



és akkor ez csak egy szakma
van vagy nyoc
kurvajo
aki nem wowozik az hüje


egyik haverom masszívan wowozik (2 év alatt +15 kiló stb. :D) és mondta, hogy járt olyan szerveren, ahol full beleéléssel tolták, bement egy kocsmába, egy törpe meg ott állt a tűzben, hogy ő meg akar halni, mert semmit nem ér az élete, a többi player meg próbálta lebeszélni xD
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
May 14 2014 12:36am
fallout 2, diablo 2, dungeon keeper 2
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2014 12:39am
Quote (TuskesVanek @ May 14 2014 06:36am)
egyik haverom masszívan wowozik (2 év alatt +15 kiló stb. :D) és mondta, hogy járt olyan szerveren, ahol full beleéléssel tolták, bement egy kocsmába, egy törpe meg ott állt a tűzben, hogy ő meg akar halni, mert semmit nem ér az élete, a többi player meg próbálta lebeszélni xD


én 4 év alatt 38 kilo
:XD

de totally worth it
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
May 14 2014 12:50am
quake3/live vagy dota2
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 14 2014 01:20am
europa universalis

ha online, régebben nagy muonline függő voltam
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 14 2014 01:27am
Quote (Senee @ 14 May 2014 07:39)
én 4 év alatt 38 kilo
:XD

de totally worth it


tolj már magadról egy képet, érdekelne
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 14 2014 01:36am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 14 2014 07:27am)
tolj már magadról egy képet, érdekelne


ez még leépülésem előttről
http://2.imgland.net/Wtjxgf.jpg

ez meg leépülve
http://1.imgland.net/Re83RE.jpg
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 14 2014 01:37am
Quote (Senee @ May 14 2014 08:36am)
ez még leépülésem előttről
http://2.imgland.net/Wtjxgf.jpg

ez meg leépülve
http://1.imgland.net/Re83RE.jpg


bakker ez durva :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll