d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Topik Prau Angolosoknak
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 12 2014 10:14am
Quote (Smat @ May 12 2014 05:13pm)
Ez kb a legfosabb hasonlat amit kitalálhattál..

Nem a minőséggel van a baj hanem azzal hogy az iskolák nagyrésze 5k-s magnóról tolja ezt a fost és azért olyan amilyen. Középsuliban nekünk is trágya magnónk volt angolon meg németen is, mégse sírtunk érte mert ha mindenki befogta a lepcses pofáját akkor hallottuk amit kellett.
Ha meg azért nem érti meg a szöveget mert buta mint a tök akkor ne a magnót/felvételt/vizsgáztatót baszogassa hanem saját magát. Az ilyen minek megy emeltre egyáltalán?
Hangfelvétel alapján tesztet írni bármilyen nyelvből a legkönnyebb dolog a világon, potya pontok szinte..


én voltam már pár érettségin és ott síri csönd szokott lenni
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
May 12 2014 10:15am
a legnagyobb részét értem amit nem azt valószinüleg azért mert még sose hallottam azt a szót
de amilyen magnókon szoktunk listeninget csinálni biztos hogy a the-t se érteném az elején tbh
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 12 2014 10:15am
Quote (Smat @ 12 May 2014 18:13)
Ez kb a legfosabb hasonlat amit kitalálhattál..

Nem a minőséggel van a baj hanem azzal hogy az iskolák nagyrésze 5k-s magnóról tolja ezt a fost és azért olyan amilyen. Középsuliban nekünk is trágya magnónk volt angolon meg németen is, mégse sírtunk érte mert ha mindenki befogta a lepcses pofáját akkor hallottuk amit kellett.
Ha meg azért nem érti meg a szöveget mert buta mint a tök akkor ne a magnót/felvételt/vizsgáztatót baszogassa hanem saját magát. Az ilyen minek megy emeltre egyáltalán?
Hangfelvétel alapján tesztet írni bármilyen nyelvből a legkönnyebb dolog a világon, potya pontok szinte..


mert érettségi közben koncertet adnak

tolvajfocista/10
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 12 2014 10:15am
24:30-nal a csavo az nagyon furan beszel, mint ha össze lenne vagva több reszböl amit mond. De ettöl függetlenül erthetö az összes, föleg hogy viszonylag lassan es erthetöen beszelnek. Mondjuk ha en erettsegiztem volna akkor tuti benne lennek a fb csoportban für die lülz.
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 12 2014 10:16am
Quote (Smat @ May 12 2014 06:13pm)
Ez kb a legfosabb hasonlat amit kitalálhattál..

Nem a minőséggel van a baj hanem azzal hogy az iskolák nagyrésze 5k-s magnóról tolja ezt a fost és azért olyan amilyen. Középsuliban nekünk is trágya magnónk volt angolon meg németen is, mégse sírtunk érte mert ha mindenki befogta a lepcses pofáját akkor hallottuk amit kellett.
Ha meg azért nem érti meg a szöveget mert buta mint a tök akkor ne a magnót/felvételt/vizsgáztatót baszogassa hanem saját magát. Az ilyen minek megy emeltre egyáltalán?
Hangfelvétel alapján tesztet írni bármilyen nyelvből a legkönnyebb dolog a világon, potya pontok szinte..


kb annyira realis a hasonlat, mint ha valaki evek ota kint el angliaban, es hasonlitgatja a nyelvtudasat 1 diakehoz, aki jo esetben 2orat foglalkozik angollal, mig o napi 8-10 orat beszel angolul.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 12 2014 10:18am
ez azért eléggé izi
még úgy is, hogy csak középszintűm van
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 12 2014 10:19am
ja hogy ez angolul volt
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 12 2014 10:19am
úgy döntöttem, hogy elhagyom inkább a fonalat.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 12 2014 10:19am
Quote (Vismajor @ 12 May 2014 16:14)
én voltam már pár érettségin és ott síri csönd szokott lenni


Akkor meg nem értem hol a probléma, ha kuss van akkor lehet hallani, ha meg nem akkor természetesen nem lehet megérteni.
Érthetően beszélnek a felvételen, tény hogy az első 4 perc kissé halk, de utána meg lehet érteni mindent.

Aki hülye haljon meg, lel.

Quote (RRC @ 12 May 2014 16:15)
mert érettségi közben koncertet adnak

tolvajfocista/10


Kussolj már el, biztos szar lehet autistának lenni de ne itt éld ki magad.
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 12 2014 10:20am
Quote (Nerz8 @ 12 May 2014 17:19)
úgy döntöttem, hogy elhagyom inkább a fonalat.


jöhetnek a gifek képek
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll