Quote (Vismajor @ 12 May 2014 16:14)
én voltam már pár érettségin és ott síri csönd szokott lenni
Akkor meg nem értem hol a probléma, ha kuss van akkor lehet hallani, ha meg nem akkor természetesen nem lehet megérteni.
Érthetően beszélnek a felvételen, tény hogy az első 4 perc kissé halk, de utána meg lehet érteni mindent.
Aki hülye haljon meg, lel.
Quote (RRC @ 12 May 2014 16:15)
mert érettségi közben koncertet adnak
tolvajfocista/10
Kussolj már el, biztos szar lehet autistának lenni de ne itt éld ki magad.