d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Holnap Ha Megkérdezik... > Topic
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 11 2014 01:29pm
mond neki h oan nincs tesokám
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 11 2014 01:31pm
Lol, nekem is holnap van az egyik allasinterjum.
En azt fogom mondani, hogy tul kemenyen dolgozom, es neha tulhajtom magam.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 11 2014 01:46pm
Quote (Moonflow @ 11 May 2014 21:31)
Lol, nekem is holnap van az egyik allasinterjum.
En azt fogom mondani, hogy tul kemenyen dolgozom, es neha tulhajtom magam.


meg a pocsod is tul nagy
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 11 2014 01:46pm
Quote (Moonflow @ 11 May 2014 20:31)
Lol, nekem is holnap van az egyik allasinterjum.
En azt fogom mondani, hogy tul kemenyen dolgozom, es neha tulhajtom magam.


a farmolással
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 11 2014 01:48pm
Quote (Anarkin @ May 11 2014 08:37pm)
szerintem ezzel simán eladod magad

"ha van valami, úgyis utolsó nap utolsó órájában dobom össze"


hát nem tudom, ha én alkalmazottat keresnék, inkább 1 olyan kéne, aki precíz, mint 1 gép, nem pedig olyan, aki leadás előtt 1 órával gyorsan nekiül összebaszni valamit
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 11 2014 01:54pm
Erre a kerdesre nem keszültem soha, szerintem csak szarabb helyeken teszik föl. Ha ezt a kerdest fölteszik, akkor mindenkeppen valami olyan tulajdonsagot mondj, amin tudsz javitani. Peldaul utolso felevben elaludtal parszor, de elkezdtel ügyelni hogy korabban fekszel le, es azota ez nem okoz nagyobb gondot.
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 11 2014 01:54pm
egyébként érdekelne, hogy ilyen baromságokat miért kérdeznek, amikor már a válasz is ilyen standard bullshit mindig?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
May 11 2014 02:03pm
Quote (Nerz8 @ 11 May 2014 21:54)
egyébként érdekelne, hogy ilyen baromságokat miért kérdeznek, amikor már a válasz is ilyen standard bullshit mindig?


ezzel szurik azokat, akik ahhoz is tul hulyek, hogy standard bullshitet adjanak elo
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 11 2014 02:04pm
Quote (Nerz8 @ May 11 2014 08:54pm)
egyébként érdekelne, hogy ilyen baromságokat miért kérdeznek, amikor már a válasz is ilyen standard bullshit mindig?


Altalaban testbeszedet meg mas dolgokat neznek miközben beszelsz valami ertelmetlen dologrol.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 11 2014 02:06pm
meh mindegy, azt hittem bajcli kerdezett hulyeseget, de csak nerc volt az

This post was edited by jarabekg on May 11 2014 02:07pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll