Quote (Anarkin @ May 11 2014 08:37pm)
szerintem ezzel simán eladod magad
"ha van valami, úgyis utolsó nap utolsó órájában dobom össze"
hát nem tudom, ha én alkalmazottat keresnék, inkább 1 olyan kéne, aki precíz, mint 1 gép, nem pedig olyan, aki leadás előtt 1 órával gyorsan nekiül összebaszni valamit