d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Állásajánlat
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 11 2014 04:43am
Quote (Senee @ May 11 2014 11:41am)
hogyhogy mi értelme
attól még a pizzafutár hozza a pizzát, kólát
tudod rendelni a wowot mindent deluxe edition
bestest szuperszámítógép, inverteres first class klíma, kúrvák, amit akarsz
fasznak kell láb...... simán levágatnám, ha adnának érte 100 milliót


nálam semmi pénz nem tudná pótolni azt, hogy tudok mozogni és használhatom a farkamat
Member
Posts: 1,860
Joined: Nov 21 2006
Gold: 2.70
May 11 2014 04:43am
aludni szabad?
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 11 2014 04:44am
hanem
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 11 2014 04:50am
Tudok nyitott szemmel aludni, siman bevallalnam.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 11 2014 05:08am
Ofc, eletem 95%at ugyis ugyanezzel toltom gyakorlatilag
A maradekban meg dotazok
Kosz mate
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 11 2014 05:14am
Quote (putincykavodka @ May 11 2014 11:08am)
Ofc, eletem 95%at ugyis ugyanezzel toltom gyakorlatilag
A maradekban meg dotazok
Kosz mate


áháá, szóval ez a kulcs az audi vezető mérnöki pozíciójáig :XD! oankor szivod magadba az energiát, a kapcsolatokat meg a tudást

Quote (Xundu @ May 11 2014 10:43am)
aludni szabad?


nem

This post was edited by Senee on May 11 2014 05:19am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 11 2014 05:34am
én simán
gondolkoznék remekbeszabott magus kalandokon
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 11 2014 05:41am
Quote (Saenchai @ 11 May 2014 11:29)
30 ezer dollárt hetente?

taníts


Ja lol azt hittem 30k/ year (az tok realis volt)

30k / het az nevetsegesen sok
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
May 15 2014 12:54pm
Szar a kérdés. Érdekesebb lett volna ha ki van kötve, hogy mennyi időre kell minimum vállalnod.

Amúgy igen, annyi pénzért megpróbálnám.

This post was edited by iFeelAlone on May 15 2014 12:54pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 15 2014 12:59pm
Quote (iFeelAlone @ May 15 2014 06:54pm)
Szar a kérdés. Érdekesebb lett volna ha ki van kötve, hogy mennyi időre kell minimum vállalnod.

Amúgy igen, annyi pénzért megpróbálnám.


igen meg postolni kellett volna a teljes munkaköri leírást, mert ez így nem hivatalos
meg hát mi a munkáltató haszna ezen?!?!? lol tiszta hülye kérdés
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll