Quote (jarabekg @ 10 May 2014 23:31)
http://1.ii.gl/r3vZ6f.png
azert nem minden orai jegyzetem ennyire szep, de az irasom akkor is szep es olvashato marad, ha sietnem kell
http://2.ii.gl/43piPi.png
Belem mernok jo apam belemnevelte, hogy csunyan irni hihetetlen nagy igenytelenseg, aki csunyan ir, az a szememben legalabb olyan igenytelen mint tevetava aki nem furdik
De azert jo lett volna forro pluszpontokat kapni, remelem a bizottsag haveri alapon megiteli nekem, elvegre Magyarorszagon vagyunk.
ja, főleg, hogy nemsokára kihal a kézírás kb