d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bit érme / Doge érme
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 8 2014 06:36am
jólvan kussolj már
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
May 8 2014 06:45am
kérdezd meg, hogy szerinte is east plat V = west bronz V
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 06:46am
Quote (Anamy @ May 8 2014 12:45pm)
kérdezd meg, hogy szerinte is east plat V = west bronz V


tényekre nem fogok rákérdezni
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:49am
gyűjtöd a kérdéseket, hogy észrevegyék előadók, hogy wow micsoda értelmes gyerek, a jövő vezető generációja, nem semmi
azt közbe nem is a te gondolataid

de legalább előnyre, esetlegesen új kapcsolatokra teszel szert ezáltal mi
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 8 2014 07:45am
Quote (Senee @ 8 May 2014 14:49)
gyűjtöd a kérdéseket, hogy észrevegyék előadók, hogy wow micsoda értelmes gyerek, a jövő vezető generációja, nem semmi
azt közbe nem is a te gondolataid

de legalább előnyre, esetlegesen új kapcsolatokra teszel szert ezáltal mi


miert rugsz bele, ha neked se tetszik ez a fajta viselkedes?:s
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 8 2014 07:47am
ne rúgjatok belém pls
jólesik mi a földön fekvőt rugdosni
mutassátok meg ki a kemény mi
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 8 2014 07:59am
http://444.hu/2014/05/01/itt-a-dark-wallet-a-szoftver-ami-uj-szintre-emelheti-a-feketepiac-fogalmat/


erről viszont tényleg megkérdezhetnéd, kíváncsi vagyok a véleményére
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 08:18am
Quote (tevetava @ May 8 2014 01:45pm)
miert rugsz bele, ha neked se tetszik ez a fajta viselkedes?:s


ÉN KEZDTEM?! NEM
de hagyni nem fogom magam
azt kapja amit ad
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 08:30am
blank topic
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 8 2014 08:33am
Quote (Senee @ May 8 2014 04:18pm)
ÉN KEZDTEM?! NEM
de hagyni nem fogom magam
azt kapja amit ad


Ezert tart ott a vilag ahol
Adssfssfs
Beledrugtak egyszer es most te is ezt csinalod masokkal
Resze vagy a vilag gonosz gepezetenek te is
Kosz sene
Go Back To Magyar Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll