Quote (Smat @ May 7 2014 08:22pm)
Az itt lévő emberek 98%-a már nem játszik a kettővel, ha bandában akarod veretni akkor d3.
A D3-at megvettem, leültem, játszottam, de nem jött át az amit vártam tőle.
Idéző jelben a D2-n nőttem fel és sokáig nem játszottam vele, de most megjött
a kedvem egy kis nosztalgiához!
Quote (Rawen @ May 7 2014 08:21pm)
elmerültem az android ricingban és lemaradtam valamiről úgy tűnik de nekem eléggé retardáltnak tűnsz
Nem vagyok retardált, normálisan próbáltam meg itt indítani... de a sok tényleg retardált nem bírt magával....
Most csak simán adom a lovat alájuk és látod sikerül...