d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Okostelefon/valami Kerdes > Konyvolvasas + Terkep
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 8 2014 04:57am
Quote (Saenchai @ May 8 2014 09:20am)


lel
mintha a macbook air fekete dizajnu oldalan scrolloztam vola vegig
meg a gep is 1:1 ugyan ugy nez ki
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 8 2014 05:11am
ha olyan helyre szeretnéd vinni ahol nincs áram, esetleg nézhetnél mellé napelemes aksitöltőt, hallottam hogy vannak ilyenek, a semminél jobb gondolom.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 8 2014 05:12am
Quote (Eoghan @ 8 May 2014 12:57)
lel
mintha a macbook air fekete dizajnu oldalan scrolloztam vola vegig
meg a gep is 1:1 ugyan ugy nez ki


de ez razer!!! már veszem is
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2014 06:19am
utana neztem a siman gps keszulekeknek is, es itt sem vagyok lenyugozve

asszem inkabb eltevedek
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 8 2014 06:21am
Quote (TresholdOfUniverse @ 8 May 2014 13:19)
utana neztem a siman gps keszulekeknek is, es itt sem vagyok lenyugozve

asszem inkabb eltevedek


de amúgy nem vagy áram közelében naponta legalább egyszer?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2014 06:30am
Quote (Anarkin @ May 8 2014 01:21pm)
de amúgy nem vagy áram közelében naponta legalább egyszer?


elmennék erre arra, amikor nem leszek akár napokig is

irodai munkához/hétvégi rurazashoz nem kell a gps ^^
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 8 2014 01:41pm
Kindle + iránytű?
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 8 2014 01:41pm
Quote (ace07 @ 8 May 2014 21:41)
Kindle + iránytű?


sokra mész iránytüvel
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
May 8 2014 01:54pm
Quote (ace07 @ May 8 2014 08:41pm)
Kindle + iránytű?


egyreszt egy moszkva - irkutszk - mongolia, masreszt egy torokorszag - iran tura van tervbe veve, az elobbi meg mindenkeppen iden

szerintem ennyi turistaterkepet nem birok magammal vinni, amugy jo az iranytu is
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
May 8 2014 02:00pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 8 May 2014 20:54)
egyreszt egy moszkva - irkutszk - mongolia, masreszt egy torokorszag - iran tura van tervbe veve, az elobbi meg mindenkeppen iden

szerintem ennyi turistaterkepet nem birok magammal vinni, amugy jo az iranytu is


Jól hangzik.

Részben vonattal?

http://regi.1000ut.hu/alt-transzvasut.htm

Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll