d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Milyen Lett Az érettségid?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
May 6 2014 05:00am
Magyar : 60%
Matek : 90% asszem
Töri : 70%
Angol (vagy egyéb idegen nyelv) : 100% nemet nyelvvizsga
Választott tárgy : info 70% LOL.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 6 2014 05:00am
emelt angol 94
történelem angol nyelven 83
matek 43
info angolul 76
magyar 78

1-2 %-ot lehet csúsztam de rég volt már
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 6 2014 05:00am
Quote (josheide @ May 6 2014 10:58am)
En felgyujtottam volna az infotermet.


a legszebb, hogy a végén még kb én voltam a hibás
ők mossák kezeiket, adtak még fél órát
tyvm
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
May 6 2014 05:08am
tfw no érettségi
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
May 6 2014 05:28am
Magyar : 70
Matek : 60
Töri : 82
Angol (vagy egyéb idegen nyelv) : 89
Választott tárgy : 67
Van e nyelvvizsgád, ha igen milyen szintű és hány % : -

Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2014 05:38am
Quote (xGurke @ 6 May 2014 13:00)
a legszebb, hogy a végén még kb én voltam a hibás
ők mossák kezeiket, adtak még fél órát
tyvm


hanyszor volt nalunk ilyen infon
megirom pascalban elkuldom nem jott meg
egyes
vagy van 5 percem leirni papirra
kosz teso etc

inb4 pascal lol nagyanyam is megirja
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 6 2014 05:39am
Quote (Rawen @ 6 May 2014 13:00)
emelt angol 94
történelem angol nyelven 83
matek 43
info angolul 76
magyar 78

1-2 %-ot lehet csúsztam de rég volt már


Kimaradt a nyelvvizsga, angol felsőfokút megkaptam érettségi miatt meg német
középfokúm van 70% körül
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 6 2014 05:39am
Quote (Rawen @ 6 May 2014 13:39)
Kimaradt a nyelvvizsga, angol felsőfokút megkaptam érettségi miatt meg német
középfokúm van 70% körül


mirinelem a nemetedet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 6 2014 05:39am
közép magyar 54%
közép matek: 98 %
közép töri: 78%
közép angol: 84%
választott fizika emelt: 82%
közép francia nyelvvizsga 80~ 16 évesen
közép angol -ll- 70~ 17 évesen

mondjuk gimiben nem igazán tanultam semmire, de legalább rászoktam az alkoholra aminek köszönhetően massz alkoholista voltam az egyetem első 2 évében
annak örülök egyedül, hogy kibírtam, hogy a bagóra nem szokjak rá, most biztos a halálba kívánnám a 16 éves önmagam
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 6 2014 05:42am
Quote (GoreKnight9 @ 6 May 2014 13:39)
mirinelem a nemetedet


Jó szar lett mert amikor megcsináltam akkor egyáltalán nem érdekelt
Go Back To Magyar Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll