Quote (xGurke @ 6 May 2014 13:00)
a legszebb, hogy a végén még kb én voltam a hibás
ők mossák kezeiket, adtak még fél órát
tyvm
hanyszor volt nalunk ilyen infon
megirom pascalban elkuldom nem jott meg
egyes
vagy van 5 percem leirni papirra
kosz teso etc
inb4 pascal lol nagyanyam is megirja