Quote (Anarkin @ May 4 2014 03:37pm)
toljatok képet is, kiv vagyok ki tett fel custom romokat, mik a szokások, etc
egyik srácnak néztem a NoteII-jét és rákot kaptam az alap samsung romtól
http://i.imgur.com/YG8p2wB.png
Ha benyomom a home gombot eltünik a dock, mint ahogy az utolso kepen latszik.
