d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Van Okostelefonod?
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 10,337
Joined: Jun 27 2006
Gold: 23,221.48
May 4 2014 08:39am
nincs, nem is kell
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 4 2014 08:40am
s3 van, 9mm eres
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 4 2014 08:42am
nincs
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 4 2014 08:42am
Quote (Anarkin @ 4 May 2014 16:37)
toljatok képet is, kiv vagyok ki tett fel custom romokat, mik a szokások, etc
egyik srácnak néztem a NoteII-jét és rákot kaptam az alap samsung romtól

http://i.imgur.com/YG8p2wB.png


minden alap, tettem fel pár appot me 1337 haxxor
Member
Posts: 2,754
Joined: Oct 17 2011
Gold: 1,095.00
May 4 2014 08:43am
Nincs mert szarrátörtem.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 4 2014 08:43am
Quote (kopasz007 @ 4 May 2014 16:43)
Nincs mert szarrátörtem.


kemény az élet
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 4 2014 08:43am
Quote (Anarkin @ 4 May 2014 16:37)
toljatok képet is



huehue
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
May 4 2014 09:10am
nincs rá péz
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
May 4 2014 09:38am
Quote (Anarkin @ May 4 2014 03:37pm)
toljatok képet is, kiv vagyok ki tett fel custom romokat, mik a szokások, etc
egyik srácnak néztem a NoteII-jét és rákot kaptam az alap samsung romtól

http://i.imgur.com/YG8p2wB.png


Ha benyomom a home gombot eltünik a dock, mint ahogy az utolso kepen latszik.

Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 4 2014 09:47am
Quote (kopasz007 @ May 4 2014 02:43pm)
Nincs mert szarrátörtem.


a hungarista ügynök úgy tesz jót a hazáért, hogy vesz egy szemét imperialista okostelefont és kettétöri
nemes áldozat ez Szent Istvánnak, a szép Magyar Hazának!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll