d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adóbevallás > Neten
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 4 2014 03:22am
Quote (Senee @ 4 May 2014 11:21)
hja
multkor vett ananászt
mondom wtf
mi ez a luxus

megnézem, kiderült lidls ananász, le volt olcsítva, akciós volt, megnézem jobban, igy a kis recéi közt penészes volt
lol
nem akkor ennék ilyeneket mikor kívánom, hanem mikor akciós, akkor is gyorsan mert közel van a romláshoz, vagy már az is


hát hogy a faszba lehet így leélni egy életet


meg a kenyeret se dobja ki dik (mi a faszért?!?!?! mer istentöl van vagy mi a kurvaisten .. én 3 naospan már meg nem eszem... 1 naposan még ok, 2 naposan duzzogva, 3 naposan leviszem a kuka tetejére a hajléktalanoknak)
meg hát abbol is az olcso lidls szart veszi, ami iyeln csomagolt és mikor kinyitod ilyen furcsa szaga van és hétfön megveszi rá van irva szerdáig jo.. hát eszik belole a faszom amugy is, ott van még vasárnap is (inkább veszek magamnak zsemlét) .. vasárnap nézem, penészes... ok.. kicsivel később megyek ki erre fater ott eszi a szalámit + késsel levágta a penészes részt (kidobta... OMG MICSODA PAZARLÁS) a többi részét meg megette


srsly mit ér így az élet, hogy egész életében dolgozott keményen azt ennyit ért el, hogy közel a hatvanhoz még mindig kucorgatnia meg takarékoskodnia kell
ill faszt igazából nem kéne.... nem tudom mi a fasznak csinálja ezt, úgysem lesz unokája akire költhetné
én ilyen szar világra nem szülök gyereket


ennyi teso
yolo van meg swag
takarekoskodjon a faszom
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 4 2014 03:25am
Quote (GoreKnight9 @ May 4 2014 09:22am)
ennyi teso
yolo van meg swag
takarekoskodjon a faszom


tennap rendeltem prémium burgert meg coca colát a donpepe-töl, 2220-ér, 2500at adtam, nem kértem vissza
rendeltem kolat is mert nem volt kedvem kimenni esobe szelbe a sok ázott köcsög közé a tsceoba


2500bol fater egy honapig enne
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
May 4 2014 03:29am
navtól letöltöd a nyomtatványt
kitöltöd
feltöltöd
profit
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 4 2014 10:30am
>nem konyvelovel megcsinaltatni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 4 2014 10:54am
Quote (Karan2_Returned @ May 3 2014 08:19pm)
Ki nem?


en mivel nincsmit bevallanom :s
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
May 4 2014 11:45am
Quote (Vismajor @ 4 May 2014 11:29)
navtól letöltöd a nyomtatványt
kitöltöd
feltöltöd
profit


hova fel feltölteni? addig kész van..
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
May 4 2014 11:47am
Quote (harcikacsa17 @ 4 May 2014 19:45)
hova fel feltölteni? addig kész van..


imgurra
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 4 2014 12:04pm
nem tudom elsütötte e már valaki, de kérdezd smatot, ő a hunsub pénzügyi tanácsadója
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 4 2014 12:04pm
Quote (xGurke @ 4 May 2014 20:04)
nem tudom elsütötte e már valaki, de kérdezd smatot, ő a hunsub pénzügyi tanácsadója


wow
meg nem
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll