Quote (TuskesVanek @ 30 Apr 2014 18:32)
továbbra is csak annyit látok, hogy 30 évesen vergődsz egy gamer fórumon és tizenéveseket próbálsz oltani.
pls dont be mad
ja a nyomorék ment reportra, thx
csak teged, nem ismerek mast a subrol aki ekkora nyomorek lenne