Quote (putincykavodka @ May 8 2014 01:01pm)
De, van, en))))
Vegyuk csak sorba: a legfontosabbal kezdve en vagyok a legjobb dota jatekos a vilagon, meg magyar ligat is nyertem az igazi barataimmal, en, magyarorszag bajnoka, valljuk be en ertem el a legtobbet az eletben a hunsubosok kozul mar csak emiatt. Bmes egyetista masterrace, + leendo fomernok audinal ofc
Néha segít, ha bebeszél valamit magának az ember; tényleg jobb lesz a kedve
Csak az a baj az optimizmussal, hogy magasról lehet nagyot esni.. de ja, legalább amig nem esel le nem koppansz, jol érzed magad
Én meg itt a realitásban csak fetrengek a mocsokban