d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Gz Ubinak)
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 3 2014 11:09am
bump
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 3 2014 11:49am
gyémi soon
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 8 2014 06:50am
Itt az ideje az eloleptetesnek hamarosan
Vizsgaidoszak= napi 15-20 game
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:51am
Quote (putincykavodka @ May 8 2014 12:50pm)
Itt az ideje az eloleptetesnek hamarosan
Vizsgaidoszak= napi 15-20 game


remélem ö is drop outolodik töle
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 8 2014 06:54am
Quote (Senee @ May 8 2014 02:51pm)
remélem ö is drop outolodik töle


Remelem nem
Es gyemant lesz igy is
Buszke akarok ra lenni
Uborka a kis nyomorak))
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 06:56am
Quote (putincykavodka @ May 8 2014 12:54pm)
Remelem nem
Es gyemant lesz igy is
Buszke akarok ra lenni
Uborka a kis nyomorak))


ez olyan mint mikor 1 évig buszoztam együtt egy lánnyal tök szép volt
plátói szerelembe estem vele
aztán egyszer megszólalt.. egy világ omlott össze

ez meg még pár eset után tudom én is, hogy olyan, hogy 10/10 nincs, ha emberekről beszélünk
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 8 2014 07:01am
Quote (Senee @ May 8 2014 02:56pm)
ez olyan mint mikor 1 évig buszoztam együtt egy lánnyal tök szép volt
plátói szerelembe estem vele
aztán egyszer megszólalt.. egy világ omlott össze

ez meg még pár eset után tudom én is, hogy olyan, hogy 10/10 nincs, ha emberekről beszélünk


De, van, en))))
Vegyuk csak sorba: a legfontosabbal kezdve en vagyok a legjobb dota jatekos a vilagon, meg magyar ligat is nyertem az igazi barataimmal, en, magyarorszag bajnoka, valljuk be en ertem el a legtobbet az eletben a hunsubosok kozul mar csak emiatt. Bmes egyetista masterrace, + leendo fomernok audinal ofc
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 8 2014 07:03am
Quote (putincykavodka @ May 8 2014 01:01pm)
De, van, en))))
Vegyuk csak sorba: a legfontosabbal kezdve en vagyok a legjobb dota jatekos a vilagon, meg magyar ligat is nyertem az igazi barataimmal, en, magyarorszag bajnoka, valljuk be en ertem el a legtobbet az eletben a hunsubosok kozul mar csak emiatt. Bmes egyetista masterrace, + leendo fomernok audinal ofc


Néha segít, ha bebeszél valamit magának az ember; tényleg jobb lesz a kedve
Csak az a baj az optimizmussal, hogy magasról lehet nagyot esni.. de ja, legalább amig nem esel le nem koppansz, jol érzed magad

Én meg itt a realitásban csak fetrengek a mocsokban
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
May 8 2014 07:06am
Quote (Senee @ May 8 2014 03:03pm)
Néha segít, ha bebeszél valamit magának az ember; tényleg jobb lesz a kedve
Csak az a baj az optimizmussal, hogy magasról lehet nagyot esni.. de ja, legalább amig nem esel le nem koppansz, jol érzed magad

Én meg itt a realitásban csak fetrengek a mocsokban


Mikor tervezed megolni magad btw?
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 8 2014 07:08am
Quote (putincykavodka @ 8 May 2014 13:01)
De, van, en))))
Vegyuk csak sorba: a legfontosabbal kezdve en vagyok a legjobb dota jatekos a vilagon, meg magyar ligat is nyertem az igazi barataimmal, en, magyarorszag bajnoka, valljuk be en ertem el a legtobbet az eletben a hunsubosok kozul mar csak emiatt. Bmes egyetista masterrace, + leendo fomernok audinal ofc


Igen, szeretjük amikor így álmodozol ricinger.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll