d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Balatoni Nyaraló Kellene 1 Hétre Július Elején
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Apr 27 2014 03:02pm
Quote (josheide @ 27 Apr 2014 22:01)
Miert nem mondtad hogy a Blizzardnal dolgozol?
Leszel az apukam?


Azért annyira nem vagyok öreg.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 27 2014 03:02pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Apr 27 2014 03:03pm
Quote (Ghostmasterq @ 27 Apr 2014 22:56)
honan tudod??????,,
most keszhetem eladni a cuccaimtt?


apám haverja a blizznél dolgozik

Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Apr 27 2014 03:06pm
Quote (putincykavodka @ 27 Apr 2014 21:56)
messze van a viztol :s


Mennyire messze? Ja és csak úgy kéne, hogy nincs ott más / tulaj.
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 27 2014 03:06pm
Quote (RRC @ Apr 27 2014 11:03pm)
apám haverja a blizznél dolgozik

http://4.imgland.net/mhRycQ.gif


a blizz apám haverjánál dolgozik
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 27 2014 03:08pm
Quote (ace07 @ Apr 27 2014 09:06pm)
Mennyire messze? Ja és csak úgy kéne, hogy nincs ott más / tulaj.


csak nem egy nőcskét vinnél oda hetyegni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Apr 27 2014 03:14pm
Quote (ace07 @ Apr 27 2014 11:06pm)
Mennyire messze? Ja és csak úgy kéne, hogy nincs ott más / tulaj.


gyalog 20 perc kb :s
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Apr 28 2014 02:42am
inkább a suspi mint az efféle kontent
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Apr 28 2014 02:51am
ilyen "minden mindegy csak ferjunk be" jellegu okadekokkal tele van az egesz balatonpart, nem ertem minek itt keresel, szerintem ha holnap lemennel kocsivsl vsgy vonattal deli partra kb. 4 csongetesen belul talalnal helyet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 28 2014 02:54am
Quote (daneeka10 @ Apr 28 2014 08:51am)
ilyen "minden mindegy csak ferjunk be" jellegu okadekokkal tele van az egesz balatonpart, nem ertem minek itt keresel, szerintem ha holnap lemennel kocsivsl vsgy vonattal deli partra kb. 4 csongetesen belul talalnal helyet


mert hiába keres x milliót havonta, hátha itt ad vki ingyen vagy kedvezőbb áron
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll