Quote (daneeka10 @ Apr 28 2014 08:51am)
ilyen "minden mindegy csak ferjunk be" jellegu okadekokkal tele van az egesz balatonpart, nem ertem minek itt keresel, szerintem ha holnap lemennel kocsivsl vsgy vonattal deli partra kb. 4 csongetesen belul talalnal helyet
mert hiába keres x milliót havonta, hátha itt ad vki ingyen vagy kedvezőbb áron