Quote (ace07 @ 27 Apr 2014 18:48)
CCNP-t akarok ahhoz kell

Quote (TrollBoss @ 27 Apr 2014 18:49)
égek mint a reichstag
gyakorlati cuccokat Cisco Packet Tracerrel tudod megcsinálni, gl
én failoltam az 1 éves képzés végén
inb4 JKSDIHJKGDFJKG PÖCS
van 6 L3 switchem meg GNS3 ofc PT6 is
This post was edited by Akizk on Apr 27 2014 01:00pm