d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > ádám
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 27 2014 08:58am
szarnom kell :(
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 27 2014 09:03am
Quote (Saenchai @ Apr 27 2014 03:58pm)
szarnom kell  :(


track'd, pls keep me updtated in your progress
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 27 2014 09:14am
eppen csapagycsapagyat tervezek full reszegen, ez jobb mint amire emlekeztem meg gyolya korombol :3

inb4 lacketto lol reszegen jpszek lol XD
inb4 sylke nem erdekel
inb4 gurke platnak lenni eunen jobb mint goldnak lenni westen


inb4inb4
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 27 2014 09:14am
Quote (jarabekg @ Apr 27 2014 05:03pm)
track'd, pls keep me updtated in your progress


most ráittam egy kis energiaitalt, már a záróizmaimon dörömböl a kula

elindulok
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 27 2014 09:15am
érdekel ám
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 27 2014 09:17am
Quote (sylke @ 27 Apr 2014 17:15)
érdekel ám


nem szep dolog ilyet mondanod
tudod, milyen nehez dejvnek kinyilnia tarsasagban
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 27 2014 09:17am
Quote (Saenchai @ Apr 27 2014 04:14pm)
most ráittam egy kis energiaitalt, már a záróizmaimon dörömböl a kula

elindulok


az előbb szartam
először csak csordogált a pisa a seggemből, aztán jött a bomba, szétfostam a wc-t

de nem volt sok, csak fröcskölt
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 27 2014 09:26am
Quote (sylke @ Apr 27 2014 05:15pm)
érdekel ám


ha már így kérted:

a 4 fülkéből a 3-4. foglalt volt (valaki éppen olyan büdöset szarik, hogy majdnem elhánytam magam, mikor bementem)
az 1. wc össze van hugyozva, úgyhogy maradt a 2., a 2. wc-be viszont valaki belekúrt 1 széttépett wc-tekercs gurigát, úgyhogy egy kicsit vonakodtam, mert nem akartam eldugítani a wc-t, de inkább az, minthogy a nagy hugyos fülkébe basszam a rezet

a kula megfelelő keménységű volt, mondjuk egy pár Vickers-szel lehetett volna keményebb, hogy ne hagyjon foltot a segglyukamon, úgyhogy törölnöm kellett egy párat - 8/10
szagot nem éreztem - 10/10 vagy 0/10, attól függ, hogy ki mit preferál
színre világosabb mogyorószín enyhe algazöld beütéssel, volt már szebb is - 6/10

összességében 8/10-et adnék a műveletre

This post was edited by Saenchai on Apr 27 2014 09:27am
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 27 2014 09:28am
Quote (Saenchai @ 27 Apr 2014 17:26)
ha már így kérted:

a 4 fülkéből a 3-4. foglalt volt (valaki éppen olyan büdöset szarik, hogy majdnem elhánytam magam, mikor bementem)
az 1. wc össze van hugyozva, úgyhogy maradt a 2., a 2. wc-be viszont valaki belekúrt 1 széttéppet wc-tekercs gurigát, úgyhogy egy kicsit vonakodtam, mert nem akartam eldugítani a wc-t, de inkább az, minthogy a nagy hugyos fülkébe basszam a rezet

a kula megfelelő keménységű volt, mondjuk egy pár Vickers-szel lehetett volna keményebb, hogy ne hagyjon foltot a segglyukamon, úgyhogy törölnöm kellett egy párat - 8/10
szagot nem éreztem - 10/10 vagy 0/10, attól függ, hogy ki mit preferál
színre világosabb mogyorószín enyhe algazöld beütéssel, volt már szebb is - 6/10

összességében 8/10-et adnék a műveletre


sajnos nálam csak 7/10 mer nincs kép
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 27 2014 09:36am
Quote (sylke @ Apr 27 2014 05:28pm)
sajnos nálam csak 7/10 mer nincs kép


kep nelkul sajnos 0/10
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll