Quote (sylke @ Apr 27 2014 05:15pm)
érdekel ám
ha már így kérted:
a 4 fülkéből a 3-4. foglalt volt (valaki éppen olyan büdöset szarik, hogy majdnem elhánytam magam, mikor bementem)
az 1. wc össze van hugyozva, úgyhogy maradt a 2., a 2. wc-be viszont valaki belekúrt 1 széttépett wc-tekercs gurigát, úgyhogy egy kicsit vonakodtam, mert nem akartam eldugítani a wc-t, de inkább az, minthogy a nagy hugyos fülkébe basszam a rezet
a kula megfelelő keménységű volt, mondjuk egy pár Vickers-szel lehetett volna keményebb, hogy ne hagyjon foltot a segglyukamon, úgyhogy törölnöm kellett egy párat - 8/10
szagot nem éreztem - 10/10 vagy 0/10, attól függ, hogy ki mit preferál
színre világosabb mogyorószín enyhe algazöld beütéssel, volt már szebb is - 6/10
összességében 8/10-et adnék a műveletre
This post was edited by Saenchai on Apr 27 2014 09:27am