d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Re > Bent Xgürke Topic
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 8 2014 02:28am
Quote (HunIndex @ 7 Apr 2014 21:28)
Last Seen: 90 days ago
Sziasztok bogyókák.

Lurkoltam amúgy a fórumot, és gürke osztályelső csajás, tanár leszopós sztorija méltatlanul kevés figyelmet kapott.


Ez hol volt ??
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 02:30am
Quote (josheide @ Apr 8 2014 08:28am)
Ez hol volt ??


tfw topic
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 8 2014 03:06am
Quote (xGurke @ 8 Apr 2014 09:17)
kövi félévben robotikából leszek gyak segéd
beindítom a bizniszt

csináltatok pólót, hogy "szopnál a kettesért?"


röhögök, mekkora poén lenne :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2014 03:27am
Quote (fahrii @ Apr 8 2014 10:06am)
röhögök, mekkora poén lenne :D


ja, egy egyhazi iskolaban biztos meg is dicsernek, hogy milyen humoros srac
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2014 03:28am
Quote (jarabekg @ Apr 8 2014 09:27am)
ja, egy egyhazi iskolaban biztos meg is dicsernek, hogy milyen humoros srac


akkor csinálok "szeretnél ministráns fiú lenni a kettesért?" pólót
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 8 2014 03:43am
Quote (xGurke @ Apr 8 2014 10:28am)
akkor csinálok "szeretnél ministráns fiú lenni a kettesért?" pólót


ámen
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 11:20pm
:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll