d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Kérdés > Törted Már össze Lány Szívét?
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Apr 4 2014 10:25am
Takarodjatok a topicombol.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 4 2014 10:26am
Quote (fahrii @ Apr 4 2014 05:25pm)
Takarodjatok a topicombol.


nem én kezdtem haver, de bocs ennek a két fasznak a nevében is :D

úgyis megyek most már moziba, ezek meg hagy sirdogáljanak xD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 4 2014 10:41am
Quote (Rawen @ Apr 4 2014 04:19pm)
vanek az új senee, inkább csak blockoljátok őt is


nekem blockolva van, csak telóról látom
csak gondoltam szólok, hogy reportolom az avám használata miatt
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Apr 4 2014 10:49am
jo a topic
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Apr 4 2014 10:56am
Quote (Psyclon @ 4 Apr 2014 16:15)
En azt mondom mindig ilyen helyzetben, hogy megéri szenvedni csak azért hogy o boldog legyen?



this, főként mivel nem is lesz boldog, mert ezt érzi az ember a másikon, kétségek közt fog vergődni míg ki nem mondod, hogy vége.

This post was edited by Fezmin on Apr 4 2014 10:58am
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Apr 4 2014 11:19am
Voltam ilyen helyzetben, tudtam hogy lehetnék boldogabb, tudtam hogy nélküle lehet jobb lenne viszont azt hittem nem vagyok annyira boldogtalan. Aztán szakítás után eszméltem fel mennyire belesüllyedtem a közönybe minden iránt.

/e

egyre rosszabb, egyre rosszabb szépen lassan de nem szakítasz amíg valami kirívó dolog nem történik, bármilyen rossz is már.

This post was edited by iFeelAlone on Apr 4 2014 11:20am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 4 2014 11:36am
Én úgy szakítottam 4,5 év után a barátnőmmel, hogy szerettem
Csak láttam(láttuk) hogy olyan problémák vannak a kapcsolatunkban aminek megoldása nem lehetséges az eltérő személyiségeink miatt, szóvla véget vetettem a kapcsolatnak és adtam az életnek egy esélyt(bejött)

Szóval elég noob vagy hogy mégcsak nem is szereted de mellette vergődsz, miért is? nyomi vagy farhi de ezt már mondtam
mondjuk a szellemi értékekre rágyúrhatnál de ugye a külsővel nálad nincs gond, de arra készülj fel hogyha facér leszel akkor a csajok akik vonzódni fognak hozzád nagyrészükben kurvák és belül üresek. Ez egy ideig vicces meg fun de egy idő után majd rendes nőre vágysz azzal meg beszélgetni is kell majd lol
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 4 2014 11:45am
Quote (Vismajor @ Apr 4 2014 06:36pm)
Én úgy szakítottam 4,5 év után a barátnőmmel, hogy szerettem
Csak láttam(láttuk) hogy olyan problémák vannak a kapcsolatunkban aminek megoldása nem lehetséges az eltérő személyiségeink miatt, szóvla véget vetettem a kapcsolatnak és adtam az életnek egy esélyt(bejött)

Szóval elég noob vagy hogy mégcsak nem is szereted de mellette vergődsz, miért is? nyomi vagy farhi de ezt már mondtam
mondjuk a szellemi értékekre rágyúrhatnál de ugye a külsővel nálad nincs gond, de arra készülj fel hogyha facér leszel akkor a csajok akik vonzódni fognak hozzád nagyrészükben kurvák és belül üresek. Ez egy ideig vicces meg fun de egy idő után majd rendes nőre vágysz azzal meg beszélgetni is kell majd lol


azzal bajok lesznek :(
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 4 2014 12:10pm
egyszer. majd 1,5 ev utan megjelent az ajtomban, hogy o beszelgetni szeretne. meg kesobb hogy o ujrakezdene
valoszinuleg nem jo valaszt adtam, mert a letezo osszes kommunikacios platformrol letorolt utana
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 4 2014 12:35pm
mi az a lány
Go Back To Magyar Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll