Quote (Psyclon @ 4 Apr 2014 16:15)
En azt mondom mindig ilyen helyzetben, hogy megéri szenvedni csak azért hogy o boldog legyen?
this, főként mivel nem is lesz boldog, mert ezt érzi az ember a másikon, kétségek közt fog vergődni míg ki nem mondod, hogy vége.
This post was edited by Fezmin on Apr 4 2014 10:58am