Quote (Karan2_Returned @ 30 Mar 2014 22:10)
Velem is volt mar ilyen. A vicc az, hogy bent ültem a pizzeriaban, es 5 haverommal mentem együtt, nekik kihoztak a rendelest. Mar etteremben is volt többször is ilyen eset, nem tudom miert felejtenek ki mindig.
ilyen velem is volt
csehországban voltunk vadvizi evezni, egész nap nem ettem semmit, beülünk az étterembe, hogy akkor most ebéd, ilyen 3 óra fele
geci éhes voltam már
erre mindenkinek kihozzák a kaját, nekem meg elfelejtették
majd amikor megkérdeztem, hogy mi a helyzet, akkor mondták, hogy ilyet nem is rendeltünk, aha oké
leadom a rendelést, várok
erre kihoznak valami tök mást mint amit rendeltem
visszaküldtem, de már a faszom televolt az egésszel, jo volt, h a tobbiek mar mennenek, en meg csak most kapom meg a kajamat
tfwmfw