d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Volt E Már Valamilyen > Szolgáltatással / Céggel
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Mar 30 2014 03:31pm
Quote (Karan2_Returned @ 30 Mar 2014 22:10)
Velem is volt mar ilyen. A vicc az, hogy bent ültem a pizzeriaban, es 5 haverommal mentem együtt, nekik kihoztak a rendelest. Mar etteremben is volt többször is ilyen eset, nem tudom miert felejtenek ki mindig.


ilyen velem is volt
csehországban voltunk vadvizi evezni, egész nap nem ettem semmit, beülünk az étterembe, hogy akkor most ebéd, ilyen 3 óra fele
geci éhes voltam már
erre mindenkinek kihozzák a kaját, nekem meg elfelejtették
majd amikor megkérdeztem, hogy mi a helyzet, akkor mondták, hogy ilyet nem is rendeltünk, aha oké
leadom a rendelést, várok
erre kihoznak valami tök mást mint amit rendeltem
visszaküldtem, de már a faszom televolt az egésszel, jo volt, h a tobbiek mar mennenek, en meg csak most kapom meg a kajamat
tfwmfw
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Mar 30 2014 03:32pm
Quote (daneeka10 @ Mar 30 2014 09:25pm)
ezt meg vegigolvasni is autizmus lenne nem hogy megirni



nem


nem tudom miért vagy full mad kid mostanában
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Mar 30 2014 03:33pm
Quote (ecneB @ Mar 30 2014 10:29pm)
igazából még mindig nem jöttem rá, hogy konkrétan mi ciripel. De a fetek környékéről jön, ki kellett kapcsolnom az összes létező energiamegtakarítási opciót + ramokat vissza kellett vennem 2133-ról 1866-ra.


tekercsek kepesek csak ra
http://en.wikipedia.org/wiki/Coil_noise
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 30 2014 03:34pm
nem, mivel mindig utánaolvasok a terméknek/shopnak ahonnan rendelek.
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 30 2014 03:38pm
Quote (Nerz8 @ 30 Mar 2014 23:34)
nem, mivel mindig utánaolvasok a terméknek/shopnak ahonnan rendelek.


negy negy negy negy 4
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 30 2014 03:39pm
Quote (GoreKnight9 @ 30 Mar 2014 22:38)
negy negy negy negy 4


wat
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 30 2014 03:42pm
Quote (Nerz8 @ 30 Mar 2014 23:39)
wat


mar elbasztad
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Mar 30 2014 03:44pm
Quote (GoreKnight9 @ 30 Mar 2014 22:42)
mar elbasztad


Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Mar 30 2014 03:46pm
Quote (Nerz8 @ 30 Mar 2014 23:44)
http://3.ii.gl/HCDVMh.png


Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Mar 30 2014 03:49pm
én már négyszer rendeltem iponról sose volt gondom semmivel
biztos csak a hülyékkel szórakoznak hehe

egyszer nekem se hozták ki a pizzát, betelefonáltam mondják látják a rendelést nem tudják mi történt és ingyen ehettem pizzát, az jó volt mert épp levest is rendeltem mellé és azt is ingyen kaptam meg
Go Back To Magyar Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll